аналогова, корпусні (bullet), дротові, 5 Мп (2560 x 1944), 5 Мп, 2.7 - 13.5 мм, інфрачервоне
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 80 м |
| Тип камери | Аналогова |
| Загальні | |
| Вага | 930 г |
| Висота | 92 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | корпусні (bullet) |
| Виробник і тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Глибина | 255 мм |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Динамічний діапазон | WDR |
| Додаткові функції | зниження шумів 3D DNR |
| Діапазон робочих температур | -40°C ~ +60°C |
| Клас захищеності | IP67 |
| Максимальна робоча вологість | 90 % |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Об'єктив | варіофокал (зум) |
| Особливості | Smart підсвічування |
| Підсвітка | інфрачервоне |
| Робоча напруга | 12 В |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 5 Мп (2560 x 1944) |
| Розмір матриці | 5 Мп |
| Стандарт | Turbo HD |
| Стандарт відеосигналу | HD-TVI (Turbo HD) |
| Тип підключення | дротові |
| Фокусна відстань | 2.7 - 13.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 850 ₴





