Серія Aruba CX 6000 — це сучасне сімейство комутаторів доступу початкового рівня, ідеально підходять для філій, середнього бізнесу та малих підприємств. Серія Aruba CX 6000, розроблена для надійного, простого та покращеного доступу, забезпечує зручне та економне рішення дротового доступу для мереж, які підтримують IoT, мобільні та хмарні додатки.
Серія Aruba CX 6000 заснована на архітектурі Aruba ASIC з програмованою операційною системою AOS-CX, яка використовується в усьому портфоліо Aruba CX для більш послідовних та ефективних операцій оператора. Ця повністю керована серія має зручні вбудовані висхідні лінії з потужністю до 370 Вт класу 4 PoE для підтримки пристроїв IoT, таких як камери безпеки та бездротові точки доступу. Компактна модель без вентилятора ідеально підходить для тихих невеликих робочих місць. Серія Aruba CX 6000 проста у розгортанні та використанні з гнучким вибором керування, що дозволяє найкраще підходити для вашого бізнесу та мережевого середовища.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Форм-фактор | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 44 мм |
| Глибина | 268 мм |
| Живлення | 100-240 В |
| Комутаційна здатність | 56 Гбіт/с |
| Кількість 1000FX портів | 4хSFP |
| Кількість LAN портів | 24x10/100/1000T |
| Кількість PoE портів | 4xPoE+ |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Кількість портів | 28 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Тип | керований |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 41.6 Mpps |
| Ширина | 442 мм |
- Ціна: 130 053 ₴



