Hikvision DS-2CD2T86G2-4I (C) — це 8 МП циліндрична IP-відеокамера серії AcuSense з підтримкою технології DarkFighter. Вона доповнена функціями вбудованої відеоаналітики, а технологія Hikvision AcuSense, що ґрунтується на алгоритмах глибокого навчання, зменшує кількість помилкових тривог завдяки класифікації цілей людина/транспортний засіб.
Матриця відеокамери 1/1,8" Progressive Scan CMOS. Запис ведеться з максимальною роздільною здатністю 3840x2160 пікселів. Чутливість матриці — 0,003 люкса за апертури F1.6 і 0 люксів під час запису з увімкненою ІЧ-підсвіткою. Камера має вбудований об'єктив із фіксованою фокусною відстанню 4 мм. Він забезпечує огляд по горизонталі на 87°, по вертикалі — на 47°, по діагоналі — на 102°.
Вбудована ІЧ-підсвітка освітлює відстань до 80 метрів. Також є вбудований ІЧ-фільтр і режим День/Ніч. Під час монтажу положення камери можна змінювати в трьох площинах: поворот від 0° до 360°, нахил від 0° до 90°, обертання від 0° до 360°.
Запис ведеться в трьох потоках, з різними частотою і роздільною здатністю. В основному потоці підтримується роздільна здатність 4К (3840?2160) зі швидкістю 25/24 к/с, 5 МП (3200?1800), 4 МП (2688?1520), Full HD (1920?1080), 1280?720 зі швидкістю 25/30 к/с, у підпотоці — 640?480, 640?360 зі швидкістю запису 25/30 к/с, а в третьому потоці — 1920?1080, 1280?720, 640?480, 640?360 зі швидкістю 25/30 к/с.
Пристрій має порт RJ45 10M/100M для під'єднання до інтернету, який дає змогу дивитися відео в режимі реального часу, використовуючи один із застосунків iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central. Для зберігання відео можна використовувати карту пам'яті розміром до 256 ГБ.
Живлення відбувається через джерело постійної напруги 12 В або за технологією PoE (802.3af).
Основне призначення DS-2CD2T86G2-4I (C)
IP-відеокамера DS-2CD2T86G2-4I (C) призначена для зовнішнього використання в системах спостереження за приватними ділянками, територіями заводів і стоянок, фабрик і супермаркетів. Наявність вбудованих функцій відеоаналітики та класифікації цілей підвищує ефективність відеоспостереження.
Підтримка стандарту ONVIF дає змогу впроваджувати камеру в уже наявні системи інших виробників. Металевий корпус надійно захищає камеру від негативних зовнішніх впливів і дає працювати в діапазоні температур від -30 °C до +60 °C. Стандарт захисту від вологи та пилу — IP67.
Особливості камери Hikvision DS-2CD2T86G2-4I (C)
Технологія DarkFighter забезпечує чітке зображення в кольорі навіть у темну пору доби. Для поліпшення зображень камера також використовує функції:
- широкого динамічного діапазону (120 дБ);
- 3D-шумозаглушення;
- компенсацію засвічень;
- виділення зони інтересу (по 1 для головного потоку та підпотоків);
- настроювання балансу білого та інші.
Відео також проходять оброблення кодеками H.265, H.264, які зменшують обсяг відео без втрати якості. Сучасні кодеки H.265+ і H.264+ працюють тільки в основному потоці.
Серед смарт-функцій у камері наявні функції виявлення:
- перетину межі;
- вторгнення;
- розпізнавання особи;
- виявлення входу і виходу з ділянки
- зміни кадру;
- визначення цільових типів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 80 м |
| Загальні | |
| Вага | 1300 г |
| Висота | 105 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 105 мм |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналітика | виявлення руху |
| Тип | корпусні (bullet) |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Глибина | 290 мм |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Динамік зворотного зв'язку | відсутній |
| Динамічний діапазон | WDR |
| Додаткові можливості | виявлення осіб |
| Додаткові функції | зниження шумів 3D DNR |
| Діапазон робочих температур | -30°C ~ +60°C |
| Клас захищеності | IP67 |
| Максимальна робоча вологість | 95 % |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Об'єктив | фіксований |
| Особливості | підтримка карт пам'яті |
| Підсвітка | інфрачервоне |
| Підтримка PoE | є |
| Підтримка карт пам'яті | Micro SD |
| Підтримка мережевих протоколів | UPnP |
| Робоча напруга | 12 В |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 8 Мп (3840 x 2160) |
| Розмір матриці | 1/1.8″ |
| Тип камери | IP-камера |
| Тип підключення | дротові |
- Ціна: 11 320 ₴





