
IP-камера Tyto IPC 2Q28-N1SW-10 (2МП 2.8мм 103°| WDR | MIC | SD | PIR | White & IR LED) (1499683)
3 300 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1499683
Відеокамера IPC 2Q28-N1SW-10 є оновленою версією моделі IPC 2Q28-NSW-10, в якій виробник Tyto використовував більш продуктивний чіпсет, що дозволило додатково реалізувати функцію апаратного WDR.
Внутрішня відеокамера IPC 2Q28-N1SW-10 формує відмінну деталізацію зображення з роздільною здатністю 1920х1080 (2МП) і має широкий кут огляду до 103 °. Використовуйте камеру як оглядову у тих випадках, коли широкий кут огляду є пріоритетною вимогою.
Модель підтримує охоронні функції завдяки вбудованому PIR датчику, який дозволить фіксувати не тільки рух людини в кадрі, але позбавляє помилкових спрацьовувань, а також може включити вбудовану сирену і прожектор-стробоскоп білого світла, щоб застати зненацька і відлякати непрошених гостей.
Камеру можна підключити бездротовим або дротовим способом за допомогою технології POE.
IPC 2Q28-N1SW-10 також забезпечує двосторонній аудіо зв'язок завдяки вбудованому динаміку і мікрофону, може вести запис на SD-карту до 256 ГБ і в хмару Dropbox. Є також аудіодетектор, який реагує на події, пов'язані з різким перепадом звуку. Аудіодетектор зроблять відповідну мітку з прив'язкою до відео, що дозволить легко знайти момент різкої бавовни, наприклад.
Відеокамера IPC 2Q28-N1SW-10 оптимально підходить для використання вдома, в офісах, невеликих кафе, де система спостереження складається з однієї або декількох IP-відеокамер, щоб користувач відразу і швидко отримати віддалений доступ до відео зі звуком зі смартфона або планшета, ПК.
Відповідно до стандарту систем відеоспостереження охоронного призначення IEC 62676-4 характеристики матриці та об'єктива формують такі можливості:- Ідентифікація незнайомих людей та розпізнавання автомобільних номерів на відстані до 5 м
- Розпізнавання знайомих людей з відривом до 9 м
- Виявлення людини або об'єкта в контрольованій зоні на відстані 43 м
Особливості:
- Сенсор 1/2.7" CMOS
- Об'єктив f = 2.8 мм з апертурою F 1.6
- Відеопотік (H.265): 2МП @ 25к/c
- Підсвічування: ІЧ та видимого світла до 10 м
- Наявність вбудованого PIR-датчика (охоронний датчик)
- Двосторонній аудіозв'язок + аудіодетектор
- Наявність тривожних контактів
- Сховище: Micro SD до 256 ГБ/Dropbox/FTP (по руху)
- Підтримка браузерів: Chrome, FireFox, IE, Safari
- Захищеність корпусу IP67
- Живлення DC 12В/PoE 802.3af (макс. 6 Вт)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tyto |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудована аналітика | Детекція звука (RSD) |
| Відеокодек | H.265+, H.265, H.264+, H.264 |
| Встановлення | Внутрішня |
| Вбудована аналітика | Детекція звуку (RSD) |
| Відео кодек | H.265+, H.265, H.264+, H.264 |
| Живлення | DC 12В/POE (802.3af) |
| Кит огляду по гіріз. | 90°-110° (2.8мм) |
| Особливості | Датчик руху (PIR-датчик), Wi-FI, Тривожний вхід/вихід (I/O), Вбудован. мікрофон, Відеовихід СVBS, Ф |
| Підсвітка | IR LED / White LED (DUAL) |
| Підсвічування IR | до 10 м |
| Роздільна здатність | 2 МП (1080p) |
| Тип корпусу | Куб (Cube) |
| Тип про | Фіксований |
| Кут огляду по гіріз. | 90°-110° (2.8мм) |
| Чутливість (колір) | 0.001-0.009 |
| Чутливість (колір) | 0.001-0.009 |
- Ціна: 3 300 ₴




