
Відеокамера Tyto IPC 5D28-K1S-30 (AI-L) (5МП 2.8мм F=1.6 | TWDR | MIC | SD | LPR | ARRAY IR) (1499693)
4 106 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1499693
Tyto IPC 5D28-K1S-30 (AI-L) – відеокамера в купольному виконанні з широким кутом огляду до 110°, яка поєднує в собі широкі функціональні можливості та привабливу ціну. Особливість моделі в тому, що за свою вартість камера вміє розпізнавати автомобільні номери (LPR) без необхідності використання відеореєстратора і не тільки:
1. Камера розроблена з використанням 5МП сенсора у форматі співвідношення сторін 16:9 (роздільна здатність 2880х1620 Пк), вказаний формат найбільш поширений у сучасних пристроях відображення відео (до 2021 року на ринку відеоспостереження в основному використовувалися 5МП сенсори у форматі);
2. IPC 5D28-K1S-30 (AI-L) оснащена світлочутливим сенсором і об'єктивом з апертурою F=1.6, що гарантує відмінне зображення як при денному світлі, так і в нічний час;
3. Є можливість встановлення SD-карти для локальної або резервного дозапису на відеореєстратор Tyto NVR при збоях мережі (функція ANR);
4. Вбудований мікрофон (MIC) з можливістю детекції звуків із прив'язкою до відеоархіву;
5. Фізична кнопка скидання налаштувань за умовчанням (RESET);
6. Вбудована функція "power in-out" - при живленні камери від POE на кабель живлення DC "12В" видається напруга 12В від самої камери для живлення зовнішніх пристроїв (наприклад, додаткових датчиків);
7. Камера підтримує інтелектуальну відеоналітику рівня AI-L (нижче перераховані можливості) та функції HLC, BLC, True WDR, коридорний режим.
Відеокамера Tyto IPC 5D28-K1S-30 (AI-L) - є оптимальною альтернативою серед існуючих пропозицій на ринку для вирішення завдань відеоспостереження та підвищення рівня безпеки на Вашому об'єкті.
Особливості:
- Сенсор 1/2.7" CMOS
- Об'єктив f = 2.8 мм з апертурою F 1.6 (кут погляду H: 110°)
- Відеопотік (H.265): 5МП @ 25к/c у форматі 16:9
- ІЧ-підсвічування: до 30 м (2 шт. LED-діода типу ARRAY)
- Підтримка браузерів: Chrome, FireFox, IE, Safari
- Підтримка функцій AI-L, HLC, BLC, WDR, режим коридору
- Наявність вбудованого мікрофона
- Сховище: Micro SD до 256 ГБ/Dropbox/FTP (по руху)
- Захищеність корпусу IP67
- Живлення DC 12В/PoE 802.3af (макс. 6 Вт)
Відеоаналітіка рівня AI-L представлена наступними функціями:
- Детекція облич (FD);
- Контроль периметра (PID);
- Контроль перетину лінії (LCD);
- Виявлення пішохода (PD) або транспорту (VD);
- Теплова карта (HP);
- Виявлення залишених та зниклих речей (SOD);
- Розрахунок відвідувачів (CC);
- Детектування та розпізнавання автомобільних номерів (LPD/LPR)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tyto |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудована аналітика | Теплова карта (Heat Map), Залишені / зниклі предмети (SOD), Вторгнення в область (PID), Перетин лін |
| Відеокодек | H.265+, H.265, H.264+, H.264 |
| Встановлення | Внутрішня, Зовнішня |
| Вбудована аналітика | Розпізнавання автомобільних номерів (LPR), Теплова карта (Heat Map), Оставлені/пропалені передом |
| Відео кодек | H.265+, H.265, H.264+, H.264 |
| Живлення | DC 12В/POE (802.3af) |
| Кит огляду по гіріз. | 90°-110° (2.8мм) |
| Особливості | Коридорний режим 9:16, Вбудован. мікрофон, Функція WDR 120 dB, Підтримка ANR (запис на SD карту) |
| Підсвітка | IR LED (Day/Night), до 30 м |
| Підсвічування IR | до 30 м |
| Роздільна здатність | 5 МП (16:9) |
| Тип корпусу | Купольний (Eyeball) |
| Тип про | Фіксований |
| Кут огляду по гіріз. | 90°-110° (2.8мм) |
| Чутливість (колір) | 0.001-0.009 |
| Чутливість (колір) | 0.001-0.009 |
- Ціна: 4 106 ₴
