Тип установки - внутрішній, зовнішній, тип підключення - провідний, підтримка стандартів карт - Mifare, індикація - звукова, світлова, розміри - 86 х 86 х 20 мм, колір - чорний
AK-603 MF-W - металева кодова клавіатура вологозахищена з сенсорними кнопками. Призначена для ідентифікації користувачів по безконтактними картками і кодами користувачів
Бренд: ATIS
Особливості- Можливість використовувати як автономний контролер або як зчитувач з передачею інформації на зовнішні контролери
- Сумісність з будь-якими зчитувачами і контролерами доступу, що працюють в протоколах Wiegand 26 | Wiegand 34
- У пристрої реалізована світлова та звукова індикація, просте конфігурування - не потрібне підключення до ПК
- Алгоритм програмування дозволяє не втрачати зареєстровані карти при поверненні налаштувань конфігурації до заводських налаштувань
- Імпорт і експорт карт доступу між пристроями дозволяє копіювати бази карт між однотипними пристроями
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Індикація | Світлова |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | DC 9-24В |
| Матеріал корпуса | метал |
| Підтримка стандартів карт | Mifare |
| Робоча частота | 13.56 MГц |
| Розміри | 86 х 86 х 20 мм |
| Температурний режим | -45°C ~ +60°C |
| Тип підключення | провідний |
| Тип встановлення | Зовнішній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 112 ₴


