DH-IPC-HDW3441EM — якісна купольна камера Dahua з чітким зображенням, інтелектуальними функціями сканування, покращеним кодуванням та компресією, підсвічуванням та вбудованим мікрофоном. Має внутрішню пам'ять, а також підтримку карток SD до 256Гб. Цілодобово функціонує завдяки чутливому об'єктиву, здатному знімати в кольорі при середньому освітленні, в чорно-білому режимі при слабкому і в інфрачервоному навіть при повній його відсутності. Висока роздільна здатність поєднується зі стабільними кадрами. Підтримується налаштування у браузерах. Існує кілька алгоритмів для автоматичного контролю області. Зокрема, обчислюються цільові типи, виявляється вторгнення та порушення зазначеної лінії. HDW3441EM має регулювання для обертання та повороту корпусу. Відеокамера досить міцна, оскільки виготовлена з металу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 50 м |
| Загальні | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 94 мм |
| Ширина | 106 мм |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | купольні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Глибина | 106 мм |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Динамік зворотного зв'язку | відсутній |
| Динамічний діапазон | WDR |
| Додаткові функції | зниження шумів 3D DNR |
| Діапазон робочих температур | -40°C ~ +60°C |
| Клас захищеності | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мікрофон | присутній |
| Об'єктив | фіксований |
| Особливості | підтримка карт пам'яті |
| Підсвітка | інфрачервоне |
| Підтримка PoE | є |
| Підтримка карт пам'яті | Micro SD |
| Робоча напруга | 12 В |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 4 Мп (2688 x 1520) |
| Розмір матриці | 1/3" |
| Тип камери | IP-камера |
| Тип підключення | дротові |
- Ціна: 5 850 ₴


