При виборі сучасних камер спостереження найбільше уваги приділяється якості зйомки. Забезпечити найкраще зображення здатне DS-2CE76U1T-ITMF. Тут є вдосконалене нічне підсвічування та передача в 4K. Ширококутний об'єктив знімає за стабільних кадрів на 8 мегапікселів. При цьому роздільна здатність на моніторі спостереження досягає 3840x2160, що дозволяє комфортно спостерігати за тим, що відбувається. Зйомка у темряві супроводжується активацією інфрачервоного допоміжного фільтра з технологією EXIR. На відміну від класичного ІЧ-покращення, тут виходить набагато чіткіша і світліша картинка на весь екран. Без затемнених країв. Також у DS-2CE76U1T-ITMF вбудовано регулювання посилення та придушення яскравих променів. Підключається відеокамера через аналоговий вихід.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Тип камери | Аналогова |
| Загальні | |
| Вага | 310 г |
| Висота | 80 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 90 мм |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | купольні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Глибина | 90 мм |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Динамік зворотного зв'язку | відсутній |
| Динамічний діапазон | HLC |
| Діапазон робочих температур | -40°C ~ +60°C |
| Клас захищеності | IP67 |
| Максимальна робоча вологість | 90 % |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Об'єктив | фіксований |
| Підсвітка | інфрачервоне |
| Робоча напруга | 12 В |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 8 Мп (3840 x 2160) |
| Розмір матриці | 8 Мп |
| Стандарт | Turbo HD |
| Стандарт відеосигналу | HD-TVI (Turbo HD) |
| Тип підключення | дротові |
- Ціна: 3 105 ₴



