DS-2CD1743G0-IZ — варіофокальна купольна камера, яка підходить для застосування на захищених об'єктах, а також у місцях торгівлі, обмінних пунктах та банках. Має високу дальність та функції зміни фокусування. Ця модель Hikvision відрізняється наявністю налаштувань, за допомогою яких можна зосередити об'єктив на конкретній відстані. Наприклад — подивитися на далеко розташований в'їзд, або змінити фокус на людину, що стоїть прямо під відеокамерою. Це корисно, наприклад, для детального перегляду предметів та купюр у руках, а також для стеження за автомобілями чи людьми на різних етапах їхнього пересування. Фіксовані об'єктиви більш розмиті у цьому плані. DS-2CD1743G0-IZ, крім діапазону, порадує нічною зйомкою, датчиками тривоги на рух або підробку відео, підтримкою SD-карток та багатьма іншими можливостями.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Загальні | |
| Вага | 820 г |
| Висота | 100 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 141 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналітика | виявлення руху |
| Тип | купольні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Глибина | 141 мм |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Динамік зворотного зв'язку | відсутній |
| Динамічний діапазон | WDR |
| Додаткові функції | зниження шумів 3D DNR |
| Діапазон робочих температур | -30°C ~ +60°C |
| Клас захищеності | IP67 |
| Максимальна робоча вологість | 95 % |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Об'єктив | варіофокал (зум) |
| Особливості | підтримка карт пам'яті |
| Підсвітка | інфрачервоне |
| Підтримка PoE | є |
| Підтримка карт пам'яті | Micro SD |
| Підтримка мережевих протоколів | UPnP |
| Робоча напруга | 12 В |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 4 Мп (2560 x 1440) |
| Розмір матриці | 1/3" |
| Тип камери | IP-камера |
| Тип підключення | дротові |
| Фокусна відстань | 2.8 - 12 мм |
- Ціна: 6 975 ₴





