IP-камера, корпусні (bullet), бездротові, 2 Мп (1920 x 1080), 2 Мп, 4 мм, інфрачервоне
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | REOLINK |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Загальні | |
| Вага | 320 г |
| Висота | 71 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналітика | виявлення руху |
| Тип | корпусні (bullet) |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Глибина | 186 мм |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Додаткові можливості | працює від акумуляторної батареї |
| Додаткові функції | повідомлення про вторгнення в область |
| Діапазон робочих температур | -10°С ~ +55°С |
| Клас захищеності | IP65 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мікрофон | присутній |
| Об'єктив | фіксований |
| Особливості | працює від акумуляторної батареї |
| Підсвітка | інфрачервоне |
| Підтримка карт пам'яті | Micro SD |
| Робоча напруга | 5 В |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 2 Мп (1920 x 1080) |
| Розмір матриці | 2 Мп |
| Тип камери | IP-камера |
| Тип підключення | Бездротові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 581 ₴





