Режими роботи - Wi-Fi точка, стандарти мереж - ac, b (до 11 Мбіт/с), g (до 54 Мбіт/с), n (до 300 Мбіт/с), робоча частота - 5 ГГц, інтерфейси - WAN 10/100/1000 Мбит/с
Точка доступу Wi-Fi Ubiquiti LAP-120 - це високопродуктивна точка доступу (ТД) виробництва Ubiquiti Networks, що підтримує технологію airMAX. Володіючи дуже малою вагою, LiteAP AC була розроблена в якості ефективного, в співвідношенні ціна / якість, рішення для бездротових мостових широкосмугових з'єднань великої дальності. Модель працює в неліцензованому частотному діапазоні 5 ГГц з високопродуктивної швидкістю.
У LiteAP AC об'єднані пропріетарні апаратні і програмні технології, що забезпечують революційну комбінацію пропускної здатності і дальності з'єднань при ефективному ціновому значенні.
Корисні удосконалення:
Інструментальний засіб вибору каналу airMagic.
Оновлений інтерфейс користувача.
Динамічне застосування налаштувань.
Негайне освоєння капіталовкладень.
Підтримка технології HTML5.
Оптимізація для мобільних пристроїв.
Докладні статистичні дані пристрої.
Великий набір діагностичних засобів, включаючи радіочастотну діагностику і аналізатор спектру airView.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubiquiti |
| Загальні | |
| Вага | 420 г |
| Висота | 78.7 мм |
| Ширина | 452.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | WAN 10/100/1000 Мбіт/с |
| Глибина | 54.4 мм |
| Додаткові можливості | технологія MIMO |
| Живлення | PoE/адаптер |
| Режими роботи | Wi-Fi цятка |
| Робоча частота | 5 ГГц |
| Стандарти мереж | n (до 300 Мбіт/с) |
- Ціна: 5 005 ₴





