IP-камера, купольні, дротові, 2 Мп (1920 x 1080), 1/2.8", 4.8 - 120 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Загальні | |
| Вага | 3000 г |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | купольні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Глибина | 220 мм |
| Динамічний діапазон | WDR |
| Додаткові функції | зниження шумів 3D DNR |
| Діапазон робочих температур | -30 °C - 65 °C |
| Клас захищеності | TVS 6000 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Об'єктив | варіофокал (зум) |
| Особливості | підтримка карт пам'яті |
| Підтримка PoE | є |
| Підтримка карт пам'яті | Micro SD |
| Робоча напруга | 24 В |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 2 Мп (1920 x 1080) |
| Розмір матриці | 1/2.8" |
| Тип камери | IP-камера |
| Тип підключення | дротові |
| Фокусна відстань | 4.8 - 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 450 ₴

