SFP+, USB 3G/4G, 10/100/1000BASE-T Ethernet, SFP, LAN - 8, SFP, 2xSFP+, 2 x USB 3.0, SPI, NAT, запобігання DoS атак, заборонити ICMP флуд атаки, заборонити атаку TCP/UDP, VPN - так, 1 шт
- Інтегровано в Omada SDN: Zero-Touch Provisioning (ZTP), централізоване керування хмарою та інтелектуальний моніторинг.
- Централізоване керування: хмарний доступ і додаток Omada для максимальної зручності та легкого керування.
- Два порти 10GE SFP+: 1? WAN і 1? WAN/LAN 10GE SFP+ порти забезпечують агрегаційне з’єднання з високою пропускною здатністю.
- До 10 портів WAN: оптоволоконні та RJ45 порти WAN із балансуванням навантаження підвищують рівень використання багатоканального широкосмугового зв’язку.
- Високозахищений VPN: корпоративний стандарт SSL/IPSec/PPTP/L2TP VPN і OpenVPN/L2TP через IPSec VPN ідеально підходять для використання в кількох філіях і для WFH.
- Численні функції безпеки: потужний брандмауер, захист від DoS-атак, фільтрація IP/MAC/URL, зв’язування IP-MAC і активація ALG одним клацанням миші забезпечують безпеку світового рівня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Загальні | |
| Висота | 44 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний інтерфейс | SFP |
| Віддалене управління | SSL |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x |
| Глибина | 220 мм |
| Додаткові порти | SFP |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 8 |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 4Гб |
| Особливості | Підтримання VPN |
| Підтримка VPN | Да |
| Підтримка транспортних протоколів | UPnP |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Також шукають | з usb-входом |
| Функції міжмережевого екрану | запобігання DoS атак |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 999 ₴





