
Блок розподілу живлення APC Rack PDU 2G, Switched, ZeroU, 32A, 230V, (21) C13 & (3) C19 (AP8953) (1592973)
81 727 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1592973
0 (800) 33-96-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Блок розподілу живлення APC Rack PDU 2G Switched ZeroU 32A 230V (AP8953) є високоефективним пристроєм для надійного розподілу електроенергії в сучасних інформаційних та технічних центрах. Він обладнаний 21 роз'ємами C13 та 3 роз'ємами C19, а також функціями віддаленого керування, моніторингу енергоспоживання та контролю навколишнього середовища. Цей блок розподілу живлення допоможе забезпечити стабільне та безпечне живлення вашого обладнання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Користувальницькі характеристики | |
| 1 вантажне місце (в упаковці), мм | 2040x124x165 |
| Вага | 7590 |
| Вага (в упаковці), г | 9950 |
| Вхідна напруга (ном.) | 200-230 В 50/60 Гц |
| Гарантія | 24 міс. |
| Довжина кабелю | 3.05 m |
| Додаткові дані | COM-порт, USB, Дисплей, Моніторинг за допомогою Web, Telnet, SNMP, SSH, або EcoStruxure інтерфейсу |
| Кабель | Є, незнімний |
| Кнопка увімкнення/вимкнення | Є |
| Код УКТ ЗЕД | 8544429098 |
| Комплект постачання | БРЖ, Монтажний комплект, Упаковка |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість розеток у блоці | 21+3 |
| Максимальна потужність | 7400 VA |
| Монтажна висота | 0U |
| Розміри | 1829x56x46 |
| Розміри товару (без упаковки), мм | 1829x56x46 |
| Сила струму (макс.) | 32 A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 81 727 ₴


