накладний, замок, 280 кг, DC12V / DC24V, 500mA / 250mA, -10°C ~ +55°C, анодований алюміній, 250 х 49 х 25 мм, 2.1 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YLI Electronic |
| Сила утримання | 280 кг |
| Загальні | |
| Вага | 2.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | замок |
| Живлення | DC12V / DC24V |
| Матеріал | Анодований алюміній |
| Робоча температура | -10°C ~ +55°C |
| Розміри замка | 250 х 49 х 25 мм |
| Світодіодна індикація | є |
| Споживання | 500mA / 250mA |
| Спосіб встановлення | Накладний |
| Тип | Замок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 132 ₴



