з електроприводом, один предмет, 12 В, 7 с, 100 °C, 2 Нм, кран кульовий з електроприводом, нержавіюча сталь, IP67, 1/2", 110 х 90 х 70 мм
Кульовий кран з електроприводом призначений для керування подачею води в системах інженерних комунікацій. Принцип роботи крана – двопозиційний, за сигналом контролера відкриває або закриває подачу води. Конструкція крана розроблена з урахуванням запобігання гідроудару при старті. Електропривод виконаний із високоміцного пластику. Кран використовується в системах, що захищають від протікання води, розумних будинках, а також для автоматизації контролю подачі води.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр крана | 1/2" |
| Діаметр під'єднання | 1/2" |
| Комплект постачання | кран кульовий з електроприводом |
| Кількість предметів | один предмет |
| Максимальна температура | 100 °C |
| Максимальний тиск | до 16 бар |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Напруга живлення | 12 В |
| Обертаючий момент | 2 Нм |
| Розмір | 110 х 90 х 70 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип | з електроприводом |
| Час спрацювання | 7 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 818 ₴





