Комутатор мережевий D-Link DGS-1510-28XMP
Керований D-Link DGS-1510-28XMP SmartPro з 24 портами 10/100 / 1000Base-T з підтримкою Рое і 4 портами 10G Base-X SFP +. Комутатори серії DGS-1510 підтримують статичну маршрутизацію, яка створює можливість для зв'язку між різними групами користувачів в різних сегментах VLAN в мережі.
Комутатори серії DGS-1510 підтримують ряд функцій рівня 2, включаючи IGMP Snooping, Port Mirroring, Spanning Tree і Link Layer Discovery Protocol (LLDP). У серії DGS-1510 реалізована підтримка функціоналу IPv6, включаючи MLD Snooping, IPv6 ACL / QoS і IMPB (IP-MAC-Port Binding), що сприяє легкої інтеграції обладнання в мережі наступного покоління. Функція D-Link Safeguard Engine захищає комутатори від шкідливого трафіку, викликаного активністю вірусів. Аутентифікація на основі порту 802.1X дозволяє використовувати зовнішній сервер RADIUS для авторизації користувачів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D-link |
| Форм-фактор | В стійку |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cертифікація | VCCI |
| QoS (приоритезація даних) | розклад черг: SP, WRR, SP + WRR |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Безпека | прив'язка IP-MAC-Port |
| Блок живлення | вбудований |
| Буфер пакетів | 1.5 Мб |
| Вага | 4.25 кг |
| Вимоги PoE | PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт |
| Висота | 44 мм |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.1D (STP) |
| Віртуальні мережі | підтримка до 512 VLAN одночасно |
| Глибина | 308 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 0% до 95% без конденсату |
| Живлення | 100-240 В |
| Комутаційна здатність | 128 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Кількість вентиляторів | 2 шт |
| Кількість портів | 28 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Підтримка транспортних протоколів | UPnP |
| Робоча температура | від -5? до 50? C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 16000 адрес |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 |
| Системні вимоги | Windows XP |
| Списки доступу (ACL) | фільтрація пакетів L2 - L4: МАС-адресою |
| Споживана потужність (максимальна) | 436.3 Вт |
| Стекування | є (віртуальне) |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Температура зберігання | від -20? до 70? C |
| Тип | smart |
| Керування | системний журнал |
| Функції L2 і L2 + | виявлення петель (Loop back detection) |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 95.2 Mpps |
| Ширина | 440 мм |
- Ціна: 33 648 ₴


