● Розмір дисплея 10” ;● Максимальна роздільна здатність FullHD 1920×1080;● Кут огляду в градусах 115º;● Наявність нічного підсвічування Інтелектуальне інфрачервоне ;● Габарити домофону 304×190×24 мм;● Габарити панелі виклику 45×130×24 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
| Додаткові | |
| Датчик руху | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| LAN | 10/100 Мб/с |
| MP3 рінгтони (реалтони) | є |
| PiP (картинка у картинці) | є |
| USB | немає |
| microUSB | немає |
| ІЧ-підсвічування | немає |
| Інтерком | є |
| Автовідповідач | є |
| Бездротовий стандарт | Wi-Fi |
| Вага | немає даних |
| Вбудована пам'ять | немає |
| Входить до комплекту | відеодомофон, монтажні аксесуари, інструкція |
| Вільні руки | немає |
| Дисплей | кольоровий |
| Діагональ екрана | 10" |
| Живлення | 100-240 В / 13.5 В |
| Запис | відео |
| Карта пам'яті | microSD 256 ГБ |
| Квадратор | є |
| Керування | сенсорні кнопки |
| Керування замком | є |
| Колір | чорний із сріблястим |
| Кількість викличних панелей | до 2 панелей |
| Кількість відеопанелей | 1 |
| Максимум внутрішніх моніторів | 3 шт |
| Можливість підключення аудіотрубок | немає |
| Монтаж | накладний |
| Потужність споживання | 21 Вт |
| Режим прослуховування (аудіоняня) | є |
| Робоча температура | -10°C - 55°C |
| Роздільна здатність | 1024 х 600 |
| Розмова з відвідувачем | гучний зв'язок |
| Розмір дисплея | 10" |
| Розміри | 304 х 190 х 24 мм |
| Сумісна ОС | Android / iOS |
| Сумісність | немає |
| Тип | IP-відеодомофон |
| Тип екрана | TFT |
| Тип під'єднання | дротове / бездротове |
| Тривожні входи | - |
| Функція загального виклику | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 312 ₴

