Grandstream GWN7806 — це керований мережевий комутатор рівня L2+ з підтримкою стекування (функція в розробці). Він дозволяє невеликим та середнім компаніям будувати масштабовані, безпечні та продуктивні мережі з усіма можливостями управління. Цей комутатор забезпечує розширену підтримку VLAN для гнучкої сегментації трафіку та розширене управління QoS для його пріорітизації. IGMP/MLD Snooping оптимізує продуктивність мережі, а широкий спектр функцій захищає від атак. Його легко розгорнути і контролювати, у тому числі за допомогою локального користувальницького веб-інтерфейсу та командного рядка. Цей комутатор також підтримують GWN. Cloud та GWN Manager — хмарні та локальні платформи Grandstream для керування мережею.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grandstream |
| Користувальницькі характеристики | |
| QoS (приоритезація даних) | розклад черг: SP, WRR, SP + WRR |
| Безпека | фільтрація MAC-адресів |
| Буфер пакетів | 16 Мб |
| Вага | 4 кг |
| Вимоги PoE | без PoE |
| Висота | 44 мм |
| Глибина | 301 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Комутаційна здатність | 216 Гбіт/с |
| Кількість LAN портів | 48x10/100/1000TX |
| Кількість Uplinks портів | 6 x 10 GE SFP+ |
| Кількість вентиляторів | 3 шт |
| Кількість портів | 54 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Порти | 6 x 10G SFP+ |
| Робоча температура | від 0? до 45? C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 32000 адрес |
| Споживана потужність (максимальна) | 60 Вт |
| Температура зберігання | від -10? до 60? C |
| Тип | керований 2-го рівня |
| Керування | WEB-інтерфейс |
| Форм-фактор | настільний/в стійку |
| Ширина | 440 мм |
- Ціна: 19 320 ₴




