Тип установки - внутрішній, тип підключення - USB, підтримка стандартів карт - Mifare, дальність зчитування - до 3 см, індикація - звукова, світлова, розміри - 117 х 66 х 17 мм, колір - чорний
Зчитувач CR20MW використовується в системах контролю і керування доступом. Прилад здатний зчитувати і записувати індивідуальний код карти і передавати його в ПЗ контролю доступу для подальшої обробки.
Функціонал- підтримка стандарту Mifare
- читання і запис карт
- робота під керуванням ОС Windows, Linux, Android
- двухветная світлодіодна і звукова індикація зчитування
- настільний монтаж
- в комплекті безкоштовний SDK для прив'язки до ПЗ
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Індикація | Світлова |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | USB |
| Дальність зчитування | до 3 см |
| Живлення | DC 5В |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Підтримка стандартів карт | Mifare |
| Робоча частота | 13.56 MГц |
| Розміри | 117 х 66 х 17 мм |
| Температурний режим | 0°C ~ +70°C |
| Тип підключення | USB |
| Тип встановлення | Внутрішній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 536 ₴




