електромеханічний, 6 м
Автоматичний шлагбаум BG560R призначений для керування доступом автотранспортних засобів. Ідеальне доповнення для контролю доступу на громадських або приватних парковках. У коробці поставляється правий шлагбаум, який є універсальним і його можна встановити в ліву сторону. При відсутності живлення відсутнє автоматичне відкриття. Автоматичне відкриття при відсутності живлення доступне у шлагбаумів серії BGM1000.
Бренд: ZKTeco
Особливості
- Конструкція стріли: телескопічна
- Можливість змінювати положення стріли (ліва / права): так
- Функція захисту від удару по автомобілю: так (чутливість регулюється програмно)
- Регулювання кута підняття стріли: так (програмно)
- Регулювання балансу стріли (стріла повинна стояти нерухомо при куті 45°, опускатися і підійматися щодо цього кута з однаковим зусиллям): так
- Час відчинення: 5 сек
- Регулювання швидкості відчинення і зачинення: так
- Регулювання швидкості першого і другого ступеня відчинення і зачинення (швидкість на початку і при завершенні відчинення стріли): так
- Автоматичне зачинення: так
- Затримка автоматичного зачинення: так (програмно в сек.)
- Кількість пультів, що підключаються: 15
- Резервне живлення від акумулятора: так (24 В)
Характеристики
- Час відчинення / зачинення: 5 с
- Довжина стріли: 6 м
- Кількість циклів: 2000000
- Матеріал корпусу: сталь з порошковим покриттям
- Привід: безщітковий електродвигун постійного струму 24 В
- Стріла: телескопічна
- Споживана потужність: 160 Вт
- Живлення: AC 110 - 240 В
- Робоча температура: -30°C ~ +75°C
- Вага нетто: 43 кг
- Розміри: 350 x 270 x 1020 мм
- Клас захисту: IP54
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Довжина стріли | 6 м |
| Потужність | 160 Вт |
| Загальні | |
| Вага | 43 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові можливості | автоматичний шлагбаум |
| Додаткові характеристики | функція захисту від удару по автомобілю |
| Конструкція стріли | телескопічна |
| Кількість пультів, що підключаються | 15 шт. |
| Напруга живлення | 100 - 240 В |
| Потужніть живлення | AC 110-220 В |
| Робоча температура | -30 ~ +75 °C |
| Розміри | 1020 х 350 х 270 мм |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Тип шлагбауму | електромеханічний |
| Форма стріли | прямокутна |
| Час відчинення / підняття | 5 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 460 ₴

