SIP-гучномовець зовнішній SOFENO-3768 - 2 SIP lines(SIP 2.0 (RFC3261)); Audio Parameters: 10W-PoE, 10W-12V/2A, 20W-18V/2A, 30W-24V/2A; Impedance: 4Ω; Signal-to-noise ratio: 90dB; Speakers: 4*4” +1*2”; Audio codes -G.711a/u, G.723.1, G.726-32K, G.729AB, G.722, OPUS, MP3, WAV; Grille: Surface-treated metal mesh plate; Speaker shell: Aluminum alloy material; Protection: IP65; Support 10/100 Ethernet port 802.3af PoE; DC Power Input: 12V/18V/24V DC / 2A (shipped without Power Adapter).
| Тип | Стаціонарний |
| Тип встановлення | Настінний |
| Інтерфейс | Провідний |
| Номінальна вихідна потужність | 30 Вт |
| Максимальна вихідна потужність | 30 Вт |
| Мінімальна частота діапазону | 20 Гц |
| Максимальна частота діапазону | 20 кГц |
| Додаткові | |
|---|---|
| Наявність MP3 плеєра | Так |
| Загальні | |
| Живлення | PoE |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 24В, Мережа 12В |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Основні | |
| Колір корпусу | Сірий |
| Протокол зв'язку | IP, SIP |
| Конфігурація з'єднань | Однорівнева |
| Зв'язок з абонентом | Гучний зв'язок |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | IP гучномовець |
Характеристики
| Загальні | |
|---|---|
| Матеріал | ABS-пластик |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 552 ₴

