Вбудована функція внутрішнього зв’язку підтримує: зв’язок з провідною станцією, клієнтським програмним забезпеченням, додатком і внутрішніми станціями Функція контролю доступу, що підтримує кілька режимів відкривання дверей (Внутрішня станція, майстер-станція, клієнтське програмне забезпечення, мобільний додаток і мережу) Самоналаштовне ІЧ підсвічування до 3х метрів Ступінь захисту: IK09, IP65
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Кількість абонентів | 1 |
| Загальні | |
| Вага | 992 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | 100 Мбіт/с |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| ІЧ-підсвітка | 3 м |
| Виявлення людини | немає |
| Двосторонній аудіозв'язок | є |
| Живлення | PoE/DC 24 В |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Чорний |
| Кут огляду (гориз./верт.) | 95°/54° |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Реле | є |
| Робоча температура | -30°C – +50°C |
| Роздільна здатність відео | 1920х1080 |
| Розміри | 161.85х74.13х53.2 мм |
| Слот для microSD | немає |
| Тип встановлення | накладний |
| Тип камери | кольорові |
| Тип панелі | відео + аудіо |
| Тип пристрою | виклична панель |
| Тип під'єднання | дротові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 913 ₴

