накладний, 2 х 280 кг, DC12V / DC24V, -10°C ~ +50°C, анодований алюміній, 500 х 49 х 28 мм
YM-280ND - накладної електромагнітний замок для двостулкових дверей з силою утримання до 280 * 2 кг на розрив.
Компанія-виробник YLI ELECTRONIC.
Призначений для внутрішньої установки на двостулкові металеві, пластикові, металопластикові, дерев'яні або скляні двері (з використанням монтажного куточка).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YLI Electronic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 60 |
| Гарантія | 12 |
| Живлення | DC12V / DC24V |
| Кількість в пакуванні | 1 |
| Матеріал | Анодований алюміній |
| Об'єм | 0.002226 |
| Робоча температура | -10°C ~ +50°C |
| Розміри відповідної планки | 180 х 39 х 13 мм |
| Розміри замка | 500 х 49 х 28 мм |
| Сила утримання | 2 х 280 кг |
| Спосіб встановлення | Накладний |
| Ширина | 70 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 486 ₴



