Комплект відеодомофон і панель виклику BCOM BD-480M Black Kit.
Складається з кольорового відеодомофона чорного кольору з екраном 4 дюйми і сенсорними кнопками керування і кольорової панелі виклику чорного кольору з роздільною здатністю 1000ТВЛ і накладним способом встановлення. До домофона можливо підключити 2 панелі виклику і 2 аналогові камери, підримується запис фото/відео, є детектор руху на 1 канал, слот для карт пам'яті до 32ГБ.
Бренд: BCOM
ПРИЗНАЧЕННЯ КОМПЛЕКТУКомплект BCOM BD-480M Black Kit призначений для забезпечення безпечного і контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче приміщення. Він дозволяє, перебуваючи всередині приміщення і без безпосереднього контакту, побачити, почути і переговорити з відвідувачем, а також за необхідністю дистанційно відчинити йому двері, оснащені підключеним електричним замком.
У комплекті відеодомофон + панель виклику BCOM BD-480M Black Kit передбачено все для безпроблемного встановлення: монтажні аксесуари, з'єднувальні дроти і кронштейни для монтажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BCOM |
| Кількість абонентів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | функція інтеркома |
| Діагональ екрана | 4&64; |
| Діапазон робочих температур | +5 °С - +50 °C |
| Живлення | 100-240 В |
| Зв'язок між пристроями | 4-х провідний |
| Кольоровість панелі | кольорова |
| Колір відеодомофона | чорний |
| Кут огляду | 110 ° |
| Число каналів | 4 |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Регулювання | рівень гучності |
| Робоча температура, °С | -30 ~ +50 |
| Роздільна здатність | 480 х 272 |
| Розміри | 142 х 135 х 19 мм |
| Розміри панелі | 140 х 40 х 28 мм |
| Розподільча здатність камери відеопанелі | 1000 ТВЛ |
| Система зв'язку | дротова |
| Споживання | до 8 Вт |
| Стандарт відеосигналу | CVBS (PAL) |
| Тип відеодомофона | аналогові домофони |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Тип встановлення | накладний монтаж |
| Керування | сенсорні кнопки |
| Колір панелі | чорний |
- Ціна: 4 517 ₴





