Установка - вбудована, Бездротовий протокол - ZigBee 3.0, передача даних - радіоінтерфейс, вхідна напруга - 100 - 250 V, вихідна напруга - 100 - 250 V, Робоча температура - 0°C ~ 35°C
Двоканальний модуль реле T2 може точно контролювати фактичну робочу потужність. Крім того, він може надавати статистику електроенергії, щоб реалізувати візуалізацію електроенергії, переконавшись, що електроенергія під вашим контролем. Пристрій також має захист від перегріву та перевантаження.
Коли автоматичний модуль реле T2 виявляє, що потужність або температура перевищують порогове значення, він автоматично відключає живлення, щоб захистити вас від будь-якої небезпеки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aqara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий протокол | ZigBee 3.0 |
| Вихідна напруга | 100 - 250 V |
| Вологість | 5% ~ 95% RH, без конденсації |
| Вхідна напруга | 100 - 250 V |
| Захист | захист від перегріву |
| Максимальна потужність | 1.25 кВт |
| Максимальне завантаження | 5A |
| Матеріал | Пластик |
| Передача даних | радіоінтерфейс |
| Робоча температура | 0°C ~ 35°C |
| Розмір | 43 х 40 х 22 мм |
| Сумісність | Aqara Hub |
| Встановлення | вбудована |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴


