Range Extender | Швидкість передачі даних 3000 Мбіт/с | IEEE 802.11ax | 1x10/100 / 1000М | WPA - захищений Wi-Fi доступ | WPA3 | Тип антени Built-in | Кількість антен 2 | Бездротовий діапазон частот 2.4/5 ГГц | Аксесуари в комплекті Посібник зі швидкого встановлення | Розмір 78x36x149 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антена | 2.4GHz+5GHz |
| Блок живлення | 11,2 В |
| Висота | 100 |
| Вологість | 10 ~ 90% |
| Гарантія (міс) [Виробник] | 24 |
| Довжина: | 130 |
| Модель [Виробник] | RE700X |
| Опис | Підсилювач WiFi сигналу TP-Link, RE700X |
| Порти LAN [Інтерфейси] | 1х10 / 100 / 1000Mb |
| Пропускна здатність WiFi | 574+2402 Мбіт/с |
| Режими роботи | Повторювач Wi-Fi |
| Стандарти | IEEE 802.11ax |
| Температура, °C | -40 ~ +70 |
| Тип товару [Виробник] | Ретранслятор |
| Частотні діапазони | Dual-Band (2.4GHz+5GHz) |
| Ширина | 210 |
| Шифрування | WEP, WPA2, WPA3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 299 ₴

