Відкрито для бізнесу
Втомилися від ноутбуків початкового рівня, яким бракує інструментів, необхідних для ведення бізнесу? Ноутбук Lenovo V15 Gen 4 - це багатофункціональний пристрій за вигідною ціною. Вам сподобається потужний процесор Intel, енергоефективна інтегрована графіка Intel та 15,6-дюймовий дисплей зручного розміру, який забезпечує чудовий робочий простір. У ньому достатньо пам'яті для прискорення виконання завдань і достатньо місця для зберігання файлів. Крім того, він пропонується в кольорах, які пасуватимуть до будь-якого офісного середовища: чорний зі спеціальною текстурою з обох боків або сірий зі спеціальним покриттям з обох боків.
На зв'язку та в безпеціНезалежно від того, купуєте ви ноутбук для себе чи для цілої ІТ-команди, ноутбук Lenovo V15 Gen 4 створений для бізнесу. Високошвидкісне підключення для передачі даних є простим завдяки підтримці WiFi 6 та повнофункціональному порту USB-C. Клавіатура оснащена декількома гарячими клавішами, включаючи одну для Lenovo SMB Services. Для захисту даних і душевного спокою передбачено кілька функцій безпеки ThinkShield. Ви також отримуєте інструменти, які допоможуть вам спілкуватися в сучасному діловому світі, включаючи програмне забезпечення Lenovo Smart Appearance зі спеціальними ефектами камери для покращення відеодзвінків та віртуальних ділових зустрічей - навіть розмивання вашого фону для забезпечення конфіденційності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| WebCamera [Веб-камера] | HD 720p із конфіденційною шторкою |
| Ємність батареї, Вт-год [Автономність і живлення] | 38 |
| Вага, кг [Загальні] | 1.65 |
| Висота | 330, 80 |
| Відеочіп [Відеокарта] | Intel® HD Graphics |
| Гарантія | 36 |
| Гарантія (міс) [Виробник] | 36 |
| Довжина: | 540 |
| Додаткові параметри [Особливості] | IPS матриця, Модуль TPM, Українська розкладка, Шторка для веб-камери |
| Діапазон ваги [Загальні] | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї [Автономність і живлення] | 31-50 Вт-год |
| Код виробника [Виробник] | 83A1006FRA |
| Колір [Загальні] | Чорний |
| Кількість батарейних елементів [Автономність і живлення] | 3 |
| Кількість в пакуванні | 1 |
| Лінійка [Виробник] | Lenovo V |
| Мережеві з'єднання [Інтерфейси та оснащення] | BT, Gigabit Ethernet, Optional LAN adapter |
| Модель [Виробник] | Lenovo V15 G4 IRU |
| Модель процесора [Процесор] | Intel Core i3-1315U |
| Наявність веб-камери [Веб-камера] | Є |
| Наявність вільних слотів ОЗП [Пам'ять] | Немає |
| Об'єм | 0.012474 |
| Об'єм диска [Дискова підсистема] | SSD 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті, Гб [Пам'ять] | 8 |
| Операційна система [ОС] | DOS |
| Опис | ноутбук 15.6FM/i3-1315U/8/256/Intel HD/DOS/Business black |
| Оптичний привід [Інтерфейси та оснащення] | Відсутній |
| Покриття екрану [Дисплей] | Матове |
| Порти вводу/виводу [Інтерфейси та оснащення] | 1x Ethernet (RJ-45), 1x HDMI® 1.4b, 1 комбінований роз'єм для навушників/мікрофона (3,5 мм), 1x роз |
| Призначення і можливості [Особливості] | Висока продуктивність, Для офісних задач |
| Процесор [Процесор] | Intel Core i3 |
| Підтримка HDR [Дисплей] | Немає |
| Роздільна здатність екрану [Дисплей] | 1920x1080 Full HD |
| Розмір екрану, дюйми [Дисплей] | 15.6 |
| Сенсорний екран [Дисплей] | Немає |
| Технологія матриці [Дисплей] | IPS |
| Тип батареї [Автономність і живлення] | Літій-іонна (Lithium-ion) |
| Тип відеокарти [Відеокарта] | Інтегрована |
| Тип пам'яті [Пам'ять] | DDR4 |
| Тип товару [Виробник] | Ноутбук |
| Частота оновлення екрану [Дисплей] | 60Hz |
| Частота пам'яті, МГц [Пам'ять] | 3200 |
| Ширина | 350, 70 |
| Яскравість екрану, ніт [Дисплей] | 300 |
- Ціна: 25 855 ₴





