Дисплей стандарту Full HD
15.6-дюймовий дисплей з роздільною здатністю матриці 1920х1080 пікселів і LED-підсвічуванням забезпечує високу яскравість і чіткість зображення.
Продуктивність
Насолоджуйтесь улюбленими іграми та додатками завдяки високопродуктивному процесору Intel Core та швидкому накопичувачу.
Підтримка графіки високої роздільної здатності
Досягніть найвищої якості зображення, підключивши пристрій до телевізора або іншого монітора за допомогою роз'єму HDMI.
Висока швидкість передачі даних
Ноутбук обладнаний USB 3.2, що дозволяє обмінюватися даними з іншими пристроями зі швидкістю, яка в 10 разів перевищує швидкість інтерфейсів USB більш ранніх версій.
Вбудована веб-камера
Вбудована веб-камера забезпечує чітке відео, створюючи ефект повної присутності на веб-конференціях та в інтерактивних відеочатах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Чорний |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Web-камера (Ноутбуки) | WEB-Camera |
| WebCamera [Веб-камера] | HD 720p із конфіденційною шторкою |
| Ємність батареї, Вт-год [Автономність і живлення] | 38 |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Батарея | 2 cell, 38 Втг |
| Бездротові технології | Wi-Fi |
| Вага, кг [Загальні] | 1.65 |
| Висота | 19.9 мм, 80 |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics |
| Відеочіп [Відеокарта] | Intel® HD Graphics |
| Гарантійний пакет [Особливості] | LENOVO 12 місяців CARRYIN з розширенням до 36 місяців Onsite |
| Гарантія (міс) [Виробник] | 36 |
| Глибина | 235.8 мм |
| Довжина: | 540 |
| Додаткові можливості | стереодинаміки |
| Додаткові параметри [Особливості] | Українська розкладка |
| Діагональ | 15.6" |
| Діапазон ваги [Загальні] | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї [Автономність і живлення] | 31-50 Вт-год |
| Код виробника [Виробник] | 83A1006MRA |
| Колір [Загальні] | Чорний |
| Кількість батарейних елементів [Автономність і живлення] | 3 |
| Кількість відсіків 2.5 | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам | 1 |
| Кількість ядер | 6 |
| Лінійка [Виробник] | Lenovo V |
| Мережа (LAN/WiFi/Bluetooth) | Gigabit Ethernet |
| Мережеві з'єднання [Інтерфейси та оснащення] | Gigabit Ethernet |
| Модель [Виробник] | Lenovo V15 G4 IRU |
| Модель процесора [Процесор] | Intel Core i3-1315U |
| Модельний ряд [Виробник] | Lenovo V15 G4 IRU |
| Наявність веб-камери [Веб-камера] | Є |
| Наявність вільних слотів ОЗП [Пам'ять] | Немає |
| Об'єм диска [Дискова підсистема] | SSD 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті, Гб [Пам'ять] | 8 |
| Об'єм SSD | 256 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Операційна система [ОС] | Windows 11 Pro |
| Опис | ноутбук 15.6FM/i3-1315U/8/256/Intel HD/W11P/Business black |
| Оптичний привод | No ODD |
| Оптичний привід [Інтерфейси та оснащення] | Відсутній |
| Поверхня екрану | матова |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Покриття екрану [Дисплей] | Матове |
| Порти вводу/виводу [Інтерфейси та оснащення] | 1x Ethernet (RJ-45), 1x HDMI® 1.4b, 1 комбінований роз'єм для навушників/мікрофона (3,5 мм), 1x роз |
| Призначення і можливості [Особливості] | Висока продуктивність |
| Процесор | Intel Core i3-1315U (3.3-4.5 ГГц) |
| Процесор [Процесор] | Intel Core i3 |
| Підтримка HDR [Дисплей] | Немає |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Роздільна здатність екрану [Дисплей] | 1920x1080 Full HD |
| Розмір екрану, дюйми [Дисплей] | 15.6 |
| Сенсорний екран [Дисплей] | Немає |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo V |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0x4 |
| Також шукають | до 50000 грн |
| Технологія матриці [Дисплей] | IPS |
| Тип батареї [Автономність і живлення] | Літій-іонна (Lithium-ion) |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип відеокарти [Відеокарта] | Інтегрована |
| Тип ноутбука | для роботи |
| Тип пам'яті [Пам'ять] | DDR4 |
| Тип товару [Виробник] | Ноутбук |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрану [Дисплей] | 60Hz |
| Частота пам'яті, МГц [Пам'ять] | 3200 |
| Ширина | 350, 359.2 мм |
| Яскравість екрану, ніт [Дисплей] | 300 |
- Ціна: 34 913 ₴





