HP Omen Gaming 14 — ноутбук, створений для геймерів, які шукають продуктивність, високу якість графіки для виняткового ігрового досвіду. Оснащений 14-дюймовим OLED-дисплеєм 2.8K з надвисокою частотою оновлення 120 Гц. Яскраві насичені кольори й динамічна картинка буде плавною як ніколи. Підіймай свою гру до нового рівня з дивовижною чіткістю зображення та кайфуй від кожного моменту.
Ноутбук працює на базі процесора Intel Core Ultra 7 155H, який забезпечує блискавичну продуктивність та швидкодію для запуску найвимогливіших ігор та програм. Він оснащений 16 ГБ оперативної пам'яті, що дозволяє запускати багатозадачні програми та виконувати великі завдання з легкістю, а також містким SSD-накопичувачем для зберігання колекції ігор, файлів, відео та іншого контенту зі швидким доступом до них. Миттєво завантажуй ігри та програми й витрачай більше часу на саму гру.
З відеокартою NVIDIA GeForce RTX 4050, яка пропонує високу продуктивність, реалістичну графіку, ти зможеш насолоджуватися винятковими візуальними ефектами, реалістичним освітленням та деталізацією у всіх улюблених іграх. Продумана система охолодження покликана забезпечити максимальну продуктивність під час інтенсивних ігрових сесій.
Ергономічна клавіатура забезпечить блискавичний відгук на кожен дотик, а яскрава підсвітка подбає про видимість під час нічного геймінгу. Виконання HP Omen 14 досить лаконічне як на геймерський ноутбук, а в центрі верхньої кришки корпуса розміщене лого, яке вказує на модель пристрою, тому він сподобається любителям неагресивних мінімалістичних дизайнів.
HP Omen Gaming 14 — ноутбук, створений для переможців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Білий |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.63 кг |
| Ширина | 313 мм |
| Екран | |
| Тип матриці | OLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Web-камера (Ноутбуки) | WEB-Camera |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Батарея | 6 cell, 71 Втг |
| Бездротові технології | Wi-Fi |
| Висота | 18 мм |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Глибина | 233.5 мм |
| Додаткові можливості | Зарядка від USB, стереодинаміки |
| Діагональ | 14" |
| Кількість ядер | 16 |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Об'єм вбудованої відеопам'яті | 6 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Операційна система | DOS |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Поверхня екрану | глянсова |
| Покоління процесора Intel | U-series |
| Процесор | Intel Core U7-155H (3.8-4.8 ГГц) |
| Роздільна здатність | 2880x1800 (WQXGA+) |
| Серія (модельний ряд) | HP OMEN |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Також шукають | потужні |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип ноутбука | ігровий |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Яскравість | 400nits |
- Ціна: 80 655 ₴





