ASUS Vivobook 15 X1504VA — ноутбук відомого бренду, який вирізняється вишуканістю та стилем. Також його перевагою стане збалансована ергономіка, адже завдяки цьому компактному та портативному пристрою ви зможете зручно та швидко виконувати задачі різного рівня складності.
Модель оснащена стандартним екраном розмірами 15,6 дюйма із високою роздільною здатністю 1920х1080 та матовим покриттям. Яскраве та якісне зображення сприятиме ефективності роботи та приємному відпочинку, а сертифікат TUV Rheinland для догляду за очима забезпечить низький рівень синього світла, що знижує ризик напруги очей під час тривалих сеансів перегляду.
Потужність ноутбука забезпечує процесор Intel Core 5 120U, з яким ви отримаєте достатньо ресурсів для виконання робочих задач і проєктів. Кількості оперативної та вбудованої пам'яті вистачить для швидкої та ефективної роботи з використанням всіх можливостей приладу.
Для швидкого обміну даними з периферійними пристроями Vivobook 15 пропонує повний комплект інтерфейсів, серед яких один порт USB 3.2 Gen 1 Type-C, два USB 3.2 Gen 1 Type-A і роз'єм USB 2.0. Для підключення зовнішніх моніторів або проєкторів призначений відеовихід HDMI.
З вагою 1,7 кг Vivobook 15 X1504VA можна без проблем взяти з собою у подорожі або на відпочинок, а також він стане вірним помічником для студентів. Прилад досить тонкий, щоб непомітно поміститися в будь-який рюкзак, і досить легкий, щоб його щодень носити з собою.
ASUS Vivobook 15 X1504VA — трендовий ноутбук, з яким ви зможете легко виконати будь-яке завдання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| WebCamera [Веб-камера] | HD камера 720p з закритою шторкою |
| Ємність батареї, Вт-год [Автономність і живлення] | 42 |
| Вага, кг [Загальні] | 1.7 |
| Висота | 290 |
| Відеочіп [Відеокарта] | Intel® UHD Graphics |
| Гарантія (міс) [Виробник] | 12 |
| Довжина: | 480 |
| Додаткові параметри [Особливості] | IPS матриця, Модуль TPM, Підсвічування клавіатури, Українська розкладка, Шторка для веб-камери |
| Діапазон ваги [Загальні] | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї [Автономність і живлення] | 31-50 Вт-год |
| Код виробника [Виробник] | 90NB13Y1-M000Y0 |
| Колір [Загальні] | Синій |
| Кількість батарейних елементів [Автономність і живлення] | 3 |
| Лінійка [Виробник] | VivoBook |
| Мережеві з'єднання [Інтерфейси та оснащення] | BT |
| Модель [Виробник] | X1504VA-BQ590 |
| Модель процесора [Процесор] | Intel Core 5 120U |
| Наявність веб-камери [Веб-камера] | Є |
| Наявність вільних слотів ОЗП [Пам'ять] | Немає |
| Об'єм диска [Дискова підсистема] | SSD 512 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті, Гб [Пам'ять] | 12 |
| Операційна система [ОС] | Без ОС |
| Опис | ноутбук 15.6FIM/C5-120U/16/512/Intel UHD/DOS/BL/Quiet Blue |
| Оптичний привід [Інтерфейси та оснащення] | Відсутній |
| Покриття екрану [Дисплей] | Матове |
| Порти вводу/виводу [Інтерфейси та оснащення] | 1x USB 2.0 Type-A ,1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x HDMI 1.4, 1x 3,5 мм Combo A |
| Призначення і можливості [Особливості] | Висока продуктивність, Для офісних задач |
| Процесор [Процесор] | Intel Core i5 |
| Підтримка HDR [Дисплей] | Немає |
| Роздільна здатність екрану [Дисплей] | 1920x1080 Full HD |
| Розмір екрану, дюйми [Дисплей] | 15.6 |
| Сенсорний екран [Дисплей] | Немає |
| Технологія матриці [Дисплей] | IPS |
| Тип батареї [Автономність і живлення] | Літій-іонна (Lithium-ion) |
| Тип відеокарти [Відеокарта] | Інтегрована |
| Тип пам'яті [Пам'ять] | DDR4 |
| Тип товару [Виробник] | Ноутбук |
| Частота оновлення екрану [Дисплей] | 60Hz |
| Частота пам'яті, МГц [Пам'ять] | 3200 |
| Ширина | 60 |
| Яскравість екрану, ніт [Дисплей] | 250 |
- Ціна: 29 311 ₴





