HP ZBook Firefly G11A — портативний ноутбук, який ідеально підходить для професіоналів, які потребують надійний і швидкий робочий інструмент. Зовнішній вигляд ноутбука стильний і сучасний. Компактні розміри дозволяють брати ноутбук із собою в подорожі чи відрядження.
Ноутбук оснащений 14-дюймовим IPS-екраном з роздільною здатністю WUXGA. Ви отримаєте достатньо простору для перегляду контенту та роботи з ноутбуком, адже екран має тонкі рамки. Дисплей відмінно підходить як для роботи з презентаціями, таблицями, документами, так і для перегляду фільмів.
Начинка ноутбука має все необхідне для ефективної роботи: потужний процесор AMD Ryzen, швидку оперативну пам'ять DDR5 та містке внутрішнє сховище. Пристрій призначений для складних задач, щоденних робочих навантажень і бізнес-процесів. Ноутбук швидкий і плавний в роботі, а значить дозволить виконувати робочі завдання без зусиль та відпочивати із задоволенням.
Пристрій адаптований для відеоконференцій і онлайн-дзвінків. За допомогою вебкамери та мікрофона можна буде дистанційно проводити співбесіди, відвідувати навчання чи спілкуватися з командою про новий проєкт. Наявність різноманітних портів, як-от USB Type-C, Thunderbolt та HDMI, дозволить підключати різні пристрої та працювати в зручному режимі.
Завдяки надійній конструкції та високій продуктивності HP ZBook Firefly G11A стане незамінним помічником для роботи та розваг!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.41 кг |
| Ширина | 315.6 мм |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon 780M |
| Користувальницькі характеристики | |
| Web-камера (Ноутбуки) | WEB-Camera |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Батарея | 3 cell, 56 Втг |
| Бездротові технології | Wi-Fi |
| Висота | 19.2 мм |
| Відеокарта | AMD Radeon 780M |
| Глибина | 224 мм |
| Додаткові можливості | Зарядка від USB, стереодинаміки |
| Діагональ | 14" |
| Кількість слотів для оперативної пам | 2 |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм SSD | 2 ТБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 64 ГБ |
| Операційна система | DOS |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | сканер відбитків пальців |
| Поверхня екрану | матова |
| Покоління процесора AMD | Zen 4 |
| Процесор | AMD Ryzen 7 8840HS (3.6 - 5.1 ГГц) |
| Роздільна здатність | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | HP Zbook |
| Також шукають | ультрабуки |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип ноутбука | для роботи та навчання |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Яскравість | 300nits |
- Ціна: 74 055 ₴





