2E Imaginary 15 – середня серія ноутбуків 2E, яка має процесори Intel Core. Різні моделі процесорів відрізняються між собою кількістю фізичних ядер та віртуальних потоків, а також інтегрованою відеокартою.
Екран має високу роздільну здатність 1920х1080 пікселів, яскраву та контрастну IPS матрицю з широкими кутами огляду та стандартну частоту оновлення 60 Гц. Кут відкриття екрану 180 градусів, що дає змогу колективно переглядати контент. Корпус ноутбука на дві третини зроблений із металу.
Мережеві інтерфейси представлені дротовим Ethernet 1 Гбіт/с та бездротовим Wi-Fi 6 AX. Також є Bluetooth 5.2 для мишки та навушників. Вбудовані стереодинаміки доповнені програмним покращувачем звучання Nahimic.
Повнорозмірна клавіатура з калькуляторним блоком праворуч має повну українську локалізацію та біле підсвічування. Можна перемикати профілі енергоспоживання: безшумний, економний, універсальний та продуктивний. Батарея збільшеної ємності, якої вистачає до 12 години автономної роботи.
Веб-камера має відразу два мікрофони з функцією шумоподавлення. За фізичну безпеку ноутбука відповідає зовнішній замок Kensington, а за безпеку віртуальну – внутрішній криптографічний модуль TPM. Останнє ще дозволяє безпроблемно встановлювати ОС Windows 11.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.75 кг |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Iris Xe Graphics |
| Користувальницькі характеристики | |
| Web-камера (Ноутбуки) | WEB-Camera |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Батарея | 4 cell, 50 Втг |
| Бездротові технології | Wi-Fi |
| Висота | 20 мм, 330 |
| Відеокарта | Intel Iris Xe Graphics |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 239 мм |
| Додаткові можливості | стереодинаміки |
| Діагональ | 15.6" |
| Кардридер | Card-reader |
| Кількість в пакуванні | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам | 2 |
| Кількість ядер | 10 |
| Мережа (LAN/WiFi/Bluetooth) | Gigabit Ethernet |
| Об'єм | 0.01617 |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Операційна система | DOS |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Поверхня екрану | матова |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Процесор | Intel Core i7-1355U (3.7-5.0 ГГц) |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | 2E Imaginary |
| Також шукають | ультрабуки |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип ноутбука | для роботи та навчання |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Ширина | 100, 360 мм |
- Ціна: 40 728 ₴





