Сучасний інструмент для підприємців
Зустрічайте Lenovo ThinkBook 16 G7 - це ноутбук, який був створений з метою задовольнити всі потреби бізнес-сфери. Це сучасне, високопродуктивне рішення, яке стане вашою надійною опорою у світі бізнесу.
Яскравий візуальний досвід
ThinkBook 16 G7 вражає зі своїм великим, яскравим 16-дюймовим WUXGA (1920x1200) IPS дисплеєм. Він забезпечує кришталево чисте зображення з високою контрастністю та тривалу комфортну роботу без стомлення очей.
Багатофункціональність і безпека
Для ThinkBook 16 G7 безпека є питанням пріоритетності. Він оснащений чипом безпеки TPM 2.0 і сканером відбитка пальця, вбудованим прямо в кнопку живлення, що забезпечує надійний захист ваших даних та особистої інформації.
Сучасний, стильний дизайн
Корпус ноутбука виготовлено з міцного алюмінію з кольоровим покриттям. Цей матеріал відчутно знижує вагу пристрою, не поступаючись при цьому в міцності та довговічності. Він пройшов жорстку перевірку відповідно до стандарту MIL-STD-810H, що підтверджує його здатність витримувати найсуворіші умови роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Web-камера (Ноутбуки) | FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| WebCamera [Веб-камера] | FHD 1080p + ІЧ-гібрид із конфіденційною шторкою |
| Ємність батареї, Вт-год [Автономність і живлення] | 45 |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Dolby Audio |
| Батарея | 3 cell, 45 Втг, 7.5 |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Вага, кг [Загальні] | 1.7 |
| Висота | 17.5 мм, 310 |
| Відеокарта | AMD Radeon 660M Graphics |
| Відеочіп [Відеокарта] | AMD Radeon 660M |
| Гарантія (міс) [Виробник] | 36 |
| Глибина | 253.5 мм |
| Довжина: | 500 |
| Додаткові можливості | Зарядка від USB, стереодинаміки |
| Додаткові параметри [Особливості] | IPS матриця, Модуль TPM, Підсвічування клавіатури, Сканер відбитків пальців, Українська розкладка, Шторка для веб-камери |
| Діагональ | 16" |
| Діапазон ваги [Загальні] | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї [Автономність і живлення] | 31-50 Вт-год |
| Кардридер | Card-reader |
| Код виробника [Виробник] | 21MW003CRA |
| Колір [Загальні] | Сірий |
| Кількість батарейних елементів [Автономність і живлення] | 3 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кількість слотів для оперативної пам | 2 |
| Кількість ядер | 6 |
| Лінійка [Виробник] | ThinkBook |
| Мережа (LAN/WiFi/Bluetooth) | Gigabit Ethernet |
| Мережеві з'єднання [Інтерфейси та оснащення] | BT, Gigabit Ethernet |
| Модель [Виробник] | ThinkBook 16 G7 ARP |
| Модель процесора [Процесор] | AMD Ryzen™ 5 7535HS Processor 3.3GHz (19MB Cache, up to 4.55 GHz, 6 cores, 12 Threads) |
| Модельний ряд [Виробник] | ThinkBook 16 G7 ARP |
| Наявність веб-камери [Веб-камера] | Є |
| Наявність вільних слотів ОЗП [Пам'ять] | Немає |
| Об'єм диска [Дискова підсистема] | 1 TB SSD |
| Об'єм оперативної пам'яті, Гб [Пам'ять] | 32 |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Операційна система | без операційної системи |
| Операційна система [ОС] | Без ОС |
| Опис | ноутбук 16WUXGAM/R5 7535HS/32/1TB SSD/UMA/DOS/F/Arctic grey |
| Оптичний привод | No ODD |
| Оптичний привід [Інтерфейси та оснащення] | Відсутній |
| Особливості | українська клавіатура |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття |
| Покоління процесора AMD | Zen 3+ |
| Покриття екрану [Дисплей] | Матове |
| Порти вводу/виводу [Інтерфейси та оснащення] | 1хHDMI, 1xDisplayPort (USB Type-C), 1xDisplayPort через USB 4, 2хUSB 3.2 Gen1, 1хUSB 3.2 Type-C Gen |
| Призначення і можливості [Особливості] | Висока продуктивність, Для офісних задач |
| Процесор | AMD Ryzen 5 7535HS (3.3 — 4.55 ГГц) |
| Процесор [Процесор] | AMD Ryzen 5 |
| Підтримка HDR [Дисплей] | Немає |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Роздільна здатність екрану [Дисплей] | 1920x1200 WUXGA |
| Розмір екрану, дюйми [Дисплей] | 16 |
| Сенсорний екран [Дисплей] | Немає |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo ThinkBook |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Також шукають | на Ryzen |
| Технологія матриці [Дисплей] | IPS |
| Тип батареї [Автономність і живлення] | Літій-іонна (Lithium-ion) |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип відеокарти [Відеокарта] | Інтегрована |
| Тип ноутбука | для роботи та навчання |
| Тип пам'яті [Пам'ять] | DDR5 |
| Тип товару [Виробник] | Ноутбук |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрану [Дисплей] | 60Hz |
| Частота пам'яті, МГц [Пам'ять] | 4800 |
| Ширина | 356 мм, 70 |
| Яскравість | 300nits |
| Яскравість екрану, ніт [Дисплей] | 300 |
- Ціна: 46 584 ₴





