Мобільність та зручність Lenovo Tab K11 Plus
Планшет Lenovo Tab K11 Plus 8/256 WiFi Luna Grey (ZAEV0000UA) є ідеальним супутником для людей в дорозі або вдома завдяки своїм компактним розмірам та легкій конструкції.
Достатньо пам'яті та сховища для зберігання мультимедіаОб’єм оперативної пам’яті в 8 ГБ забезпечує плавний перехід між додатками, а місткий накопичувач об'ємом 256 ГБ легко вмістить вашу постійно зростаючу цифрову колекцію – музику, фільми, ігри та багато іншого.
Насолоджуйтеся чітким зображенням на 11,45-дюймовому TDDI -дисплеї та динаміками з підтримкою Dolby Atmos для захопливого звуку. Грайте в ігри, переглядайте фільми або потокове відео – насолоджуйтеся справді захопливими кінематографічними враженнями.
Надійні, довговічні та сучасніРозроблений, щоб витримати несподівані життєві повороти, планшет може похвалитися захистом від пилу та води за стандартом IP52, пропонуючи користувачеві досвід експлуатації без зайвих хвилювань.
Оснащений операційною системою Android 14, Tab K11 Plus відкриває безліч розширених функцій, забезпечуючи максимальну продуктивність, надійний захист і зручний користувацький інтерфейс.
Витривала батарея та додаткові аксесуариЗавдяки потужному акумулятору ємністю 8600 мАг ви зможете насолоджуватися безперервною роботою та тривалим часом роботи екрану без постійного пошуку розетки.
Lenovo Tab K11 Plus 8/256 WiFi Luna Grey пропонує ряд інноваційних можливостей для збереження вашої конфіденційності та безпеки даних. Інтегрований датчик відбитка пальця та розпізнавання обличчя дозволяють вам швидко та безпечно розблокувати свій пристрій, а також захистити доступ до особистої інформації та файлів.Змініть свій цифровий світ за допомогою Lenovo Tab K11. Це більше, ніж просто планшет, це ваше універсальне рішення для цифрових розваг, продуктивності та всього іншого. Готові оновити свій цифровий стиль життя? Відкрийте для себе Tab K11 одним натисканням кнопки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Операційна система | Android |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.3 |
| GPS | Є |
| NFC | Немає |
| Wi-Fi | 802.11 ax |
| Ємність батареї, мА-год [Автономність і живлення] | 8600 |
| Ємність, мА*г | 8600.00 |
| Інтерфейси і підключення | Audio-jack 3.5 mm |
| Батарея | 8600 mAh |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Вага | 520 |
| Вага (г) | 520 |
| Вага, грам [Загальні] | 520 |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Висота | 40 |
| Висота (мм) | 168.96 |
| Відеоядро [Процесор] | Adreno 610 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гарантія (міс) [Виробник] | 12 |
| Голосові дзвінки 3G/LTE [Інтерфейси та оснащення] | Немає |
| Графічне ядро | Adreno 610 |
| Довжина: | 280 |
| Діагональ | 11.45" |
| Діагональ екрана | 11.45" |
| Камери [Веб-камера] | Основа 13.0MP |
| Картрідер [Інтерфейси та оснащення] | Є |
| Код УКТ ЗЕД | 8471300000 |
| Колір | Luna Grey |
| Колір [Загальні] | Сірий |
| Колір задньої панелі | чорний |
| Колір передньої панелі | сірий |
| Кількість ядер | 8 |
| Кількість ядер процесора [Процесор] | 8 |
| Мережеві з'єднання [Інтерфейси та оснащення] | BT |
| Мoдель | Lenovo Yoga |
| Модель [Виробник] | TB352FU |
| Модель процесора [Процесор] | Qualcomm Snapdragon SDM680 |
| Можливість здійснювати дзвінки | немає |
| Навігація система | GPS |
| Наявність веб-камери [Веб-камера] | Є |
| Об'єм вбудованої пам'яті [Пам'ять] | 256 Gb |
| Об'єм оперативної пам'яті, Гб [Пам'ять] | 8 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Обсяг вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Операційна система [ОС] | Android 14 |
| Опис | планшет Lenovo K11 Plus WiFi 11.45 2K/QS SDM680/8/256/Luna Grey |
| Основна камера | 13 Мп |
| Порти вводу/виводу [Інтерфейси та оснащення] | 1x USB-C 2.0комбінований роз'єм |
| Порти і роз'єми | USB Type-C, Роз'єм 3.5 мм |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 680, Qualcomm Snapdragon SDM680 |
| Процесор планшета [Процесор] | Qualcomm |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Роздільна здатність | 1200 х 2000, 2000 x 1200 (WUXGA+) |
| Роздільна здатність екрану [Дисплей] | 2000x1200 |
| Розмір екрану, дюйми [Дисплей] | 11.45 |
| Розміри пристрою, мм [Загальні] | 268.7 x 168.96 x 7.15 |
| Розміри, мм | 268.7 х 168.96 х 7.15 |
| Сканер відбитків пальців | немає |
| Також шукають | для читання |
| Технологія матриці [Дисплей] | TN/*VA |
| Тип | Продуктивні |
| Тип батареї | Li-Pol |
| Тип матриці | IPS (PLS), TDDI |
| Тип товару [Виробник] | Планшет |
| Товщина (мм) | 7.15 |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Час автономної роботи | До 14 годин |
| Час автономної роботи до (годин) | 13 |
| Частота процесора | 2.4 ГГц |
| Частота процесора, ГГц | 2.40 |
| Ширина | 180 |
| Ширина (мм) | 268.7 |
| Яскравість екрану, ніт [Дисплей] | 400 |
- Ціна: 13 999 ₴





