10.1", 1280 х 800, Unisoc Tiger T606, вбудована пам'ять - 128 ГБ, RAM - 4 ГБ, Основна - 5 + 0.3 Мп, Фронтальна - 2 Мп, Wi-Fi, Bluetooth, 6000 mAh, Колір - сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teclast |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси і підключення | Audio-jack 3.5 mm |
| Батарея | 6000 mAh |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Вага (г) | 440 |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| Висота | 60 |
| Висота (мм) | 161 |
| Гарантія | 12 |
| Додаткові можливості | сканер об'єму |
| Діагональ екрана | 10.1" |
| Колір задньої панелі | сірий |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Кількість в пакуванні | 1 |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 1 ТБ |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Об'єм | 0.0036 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Операційна система | Android 14 |
| Основна камера | 5 + 0.3 Мп |
| Процесор | Unisoc Tiger T606 |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Роздільна здатність | 1280 х 800 |
| Також шукають | оптимальні |
| Тип | Початкового рівня |
| Тип батареї | Li-Pol |
| Тип матриці | IPS (PLS) |
| Товщина (мм) | 7.8 |
| Фронтальна камера | 2 Мп |
| Частота процесора | 1.6 ГГц |
| Ширина | 300 |
| Ширина (мм) | 242 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 300 ₴





