Сервер ARTLINE Business T34 AMD 8-core Ryzen 7 7700X 4.5-5.4Ghz/128Gb DDR5-3600/Support Raid 0, 1, 10/500GB M.2 NVME SSD/2x500GB SSD Samsung/-/MC13-LE0/Integrated IPMI 2.0 with KVM/-/2x1Gbit/Artline Station 38мес.(T34v37)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Користувальницькі характеристики | |
| 1 вантажне місце (в упаковці), мм | 530x242x520 |
| I-KVM контролер | Немає |
| Блок живлення | 650W 80+ Gold |
| Вага (без упаковки), кг | 12 |
| Вага (в упаковці), кг | 15 |
| Види RAID масивів | 0/1/10 |
| Виробник процесора | AMD |
| Відеокарта | Інтегрована |
| Гарантія | 38міс. |
| Графічне ядро | Інтегрована |
| Додаткові дані | Гарантійний пакет Artline Premium. Гарантійний період 38 місяців. Строк ремонту в СЦ не більше 3-х днів, Контролер віддаленого доступу IPMI 2.0 (KVM) |
| Додаткові можливості | Контролер віддаленого доступу IP-KVM |
| Задні порти введення/виводу (Материнська плата) | 1 x ID button with LED 2 x USB 3.2 Gen1 (Type-A) 1 x D-Sub 1 x COM port 2 x 1 GbE RJ-45 LAN ports 1 x RJ-45 Mgmt LAN port |
| Колір | Black |
| Комплект постачання | Сервер, техпаспорт, кабель живлення |
| Контролер SAS/SATA | Вбудований у чіпсет |
| Корпус | Artline Station |
| Кількість CPU, встановлено/доступно | 1/1 |
| Кількість БЖ | 1 |
| Кількість ЦПУ | 1 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість корзин під накопичувачі | 6 |
| Кількість портів RJ-45 | 2+1 |
| Кількість слотів ОЗУ/макс. об'єм | 4 slots, maximum up to 128GB |
| Кількість ядер ЦПУ | 8 |
| Лінійка | T34 |
| Межова карта | 2х1Gbit |
| Мережевий контролер | 2xIntel I210A + 1xMgmt LAN |
| Мoдель | ARTLINE Business, v37 |
| Модель материнської плати | MC13-LE0 |
| Модель процесора | AMD Ryzen™ 7 |
| Накопичувачі | 500 ГБ SSD + 2 x 500 ГБ SSD |
| Накопичувачі, к-ть місць, встановлено/доступно | 3/6 |
| Об'єм SSD | 2x500GB SSD Samsung |
| Об'єм ОЗП | 128GB |
| Об'єм накопичувача | 500GB M.2 NVMe SSD |
| Обсяг пам'яті | 500GB M.2 NVMe SSD |
| Оперативна пам'ять | 128GB DDR5-3600 |
| Операційна система | Без ОС |
| Охолодження корпусу | 2x120mm fans |
| Охолодження процесора | QB-OL6250 |
| Передні порти введення/виводу (Корпус) | 1xUSB3.0 + 1xUSB Type-C + 2xUSB2.0 + Audio |
| Призначення серверу | ERP, SQL, Вебхостинг, Відеонагляд |
| Розміри | 467x185x445 |
| Розміри товару (без упаковки), мм | 467x185x445 |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E x16 (Gen5 x16 Link) 1 x PCI-E x4 (Gen4 x4 Link) |
| Тип | SSD + SSD, Сервер |
| Тип RAID контролера | On Board |
| Тип накопичувачів | NVME M.2, SATA |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5-3600 |
| Форм-фактор | Tower |
| ЦПУ | AMD 8-core Ryzen 7 7700X 4.5-5.4GHz |
| Чіпсет мат. плати | AMD B650E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 215 747 ₴





