Сервер ARTLINE Business R33 Intel 8-core Xeon E-2388G 3.2-5.1GHz/64Gb DDR4 3200 ECC/Support Raid 0, 1, 5, 10/500GB M.2 NVME SSD/2x500GB SSD/2x2TB/P12R-M/ASMB10-iKVM for KVM-over-Internet/-/2x1Gbit/SUPERMICRO 2U 650W 8X3.5 38міс.(R33v86)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Користувальницькі характеристики | |
| 1 вантажне місце (в упаковці), мм | 229x610x864 |
| I-KVM контролер | Да |
| IKVM-контролер | ASMB10-iKVM |
| Блок живлення | 1+1 Redundant 650W |
| Вага (без упаковки), кг | 16 |
| Вага (в упаковці), кг | 18 |
| Види RAID масивів | 0/1/5/10 |
| Виробник процесора | Intel |
| Відеокарта | Інтегрована |
| Гарантія | 38міс. |
| Графічне ядро | Інтегрована |
| Додаткові дані | Гарантійний пакет Artline Premium. Гарантійний період 38 місяців. Строк ремонту в СЦ не більше 3-х днів, Гаряча заміна БЖ (Hot Plug), Гаряча заміна накопичувачів (Hot Swap), Контролер віддаленого доступу ASMB10-iKVM |
| Додаткові можливості | Гаряча заміна накопичувачів (Hot Swap), Контролер віддаленого доступу IP-KVM, Надшвидкий SSD NVME |
| Задні порти введення/виводу (Материнська плата) | 2 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A) 1 x D-Sub (VGA from BMC) 1 x HDMI (useable only with iGPU) 2 x GbE LAN + 1 x Mgmt LAN |
| Код УКТ ЗЕД | 8471490000 |
| Колір | Black |
| Комплект постачання | Сервер, техпаспорт, кабель живлення |
| Контролер SAS/SATA | Вбудований у чіпсет |
| Корпус | SUPERMICRO 2U 8x3.5 |
| Кількість CPU, встановлено/доступно | 1/1 |
| Кількість БЖ | 1+1 |
| Кількість ЦПУ | 1 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість корзин під накопичувачі | 8 |
| Кількість портів RJ-45 | 2+1 |
| Кількість слотів ОЗУ/макс. об'єм | 4 slots, maximum up to 128GB UDIMM |
| Кількість ядер ЦПУ | 8 |
| Лінійка | R33 |
| Межова карта | 2х1Gbit |
| Мережевий контролер | 2xIntel I210AT + 1xMgmt LAN |
| Мoдель | ARTLINE Business, v86 |
| Модель материнської плати | P12R-M |
| Модель процесора | Intel® Xeon® E |
| Накопичувачі | 1 x 500 ГБ SSD + 2 x 500 ГБ SSD + 2 x 2 ТБ HDD |
| Накопичувачі, к-ть місць, встановлено/доступно | 5/8 |
| Об'єм SSD | 2x2TB, 2x500GB SSD |
| Об'єм ОЗП | 64GB |
| Об'єм накопичувача | 500GB M.2 NVMe SSD |
| Обсяг пам'яті | 500GB M.2 NVMe SSD |
| Оперативна пам'ять | 64GB DDR4-3200 ECC |
| Операційна система | Без ОС |
| Охолодження корпусу | 3x80mm fans |
| Охолодження процесора | 1700-2UHP5 |
| Призначення серверу | ERP, Вебхостинг, Відеонагляд |
| Розміри | 88xx437x647 |
| Розміри товару (без упаковки), мм | 88xx437x647 |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E x16 (Gen4 x16 Link) 1 x PCI-E x8 (Gen4 x4 Link) |
| Тип | SSD + HDD, Сервер |
| Тип RAID контролера | On Board |
| Тип накопичувачів | NVME M.2, SATA |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4-3200 ECC |
| Форм-фактор | 2U |
| ЦПУ | Intel 8-core Xeon E-2388G 3.2-5.1GHz |
| Чіпсет мат. плати | Intel® C252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 174 181 ₴





