Сервер ARTLINE Business R37 Intel 8-core Xeon E-2468 2.6-5.2GHz/64Gb DDR5-4800 ECC/Support Raid 0, 1, 5, 10/2x500GB SSD Samsung/-/2x2TB/P13R-M /ASMB11-iKVM for KVM-over-Internet/-/10Gbit+1xmgmnt LAN /CS26508-N12 HotSwap 8HDD DUAL 800W 38міс.(R37v70)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Користувальницькі характеристики | |
| 1 вантажне місце (в упаковці), мм | 210x580x810 |
| I-KVM контролер | Да |
| IKVM-контролер | ASMB11-iKVM |
| Блок живлення | Dual PSU 800W |
| Вага (без упаковки), кг | 23 |
| Вага (в упаковці), кг | 25 |
| Види RAID масивів | 0/1/5/10 |
| Виробник процесора | Intel |
| Відеокарта | Інтегрована |
| Гарантія | 38міс. |
| Графічне ядро | Інтегрована |
| Додаткові дані | Гарантійний пакет Artline Premium. Гарантійний період 38 місяців. Строк ремонту в СЦ не більше 3-х днів, Додаткова високошвидкісна мережева карта 10Gb SFP+, Контролер віддаленого доступу ASMB11-iKVM |
| Додаткові можливості | Гаряча заміна накопичувачів (Hot Swap), Додаткова мережева карта, Контролер віддаленого доступу IP-KVM |
| Задні порти введення/виводу (Материнська плата) | Q-code indicator Power Button 1 x D-Sub 3 x USB 3.2 Gen 2 2 x GbE LAN + 1 x Mgmt LAN |
| Код УКТ ЗЕД | 8471490000 |
| Колір | Black |
| Комплект постачання | Сервер, техпаспорт, кабель живлення |
| Контролер SAS/SATA | Вбудований у чіпсет |
| Корпус | CS26508-N12 HotSwap 8HDD |
| Кількість CPU, встановлено/доступно | 1/1 |
| Кількість БЖ | 2 |
| Кількість ЦПУ | 1 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість корзин під накопичувачі | 8 |
| Кількість портів RJ-45 | 2+1+1 |
| Кількість слотів ОЗУ/макс. об'єм | 4 slots, maximum up to 128GB DDR5 ECC UDIMM |
| Кількість ядер ЦПУ | 8 |
| Лінійка | R37 |
| Межова карта | 10Gbit SFP+, 2х1Gbit |
| Мережевий контролер | 2xIntel I210AT + 1xMgmt LAN |
| Мoдель | ARTLINE Business, v70 |
| Модель материнської плати | P13R-M |
| Модель процесора | Intel® Xeon® E |
| Накопичувачі | 2 x 500 ГБ SSD + 2 x 2 ТБ HDD |
| Накопичувачі, к-ть місць, встановлено/доступно | 4/8 |
| Об'єм SSD | 2x2TB |
| Об'єм ОЗП | 64GB |
| Об'єм накопичувача | 2x500GB SSD Samsung |
| Обсяг пам'яті | 2x500GB SSD Samsung |
| Оперативна пам'ять | 64GB DDR5-4800 ECC |
| Операційна система | Без ОС |
| Охолодження процесора | 115X-2UHP4 |
| Передні порти введення/виводу (Корпус) | 2xUSB2.0 |
| Призначення серверу | ERP, Вебхостинг, Відеонагляд |
| Розміри | 88x437.5x650 |
| Розміри товару (без упаковки), мм | 88x437.5x650 |
| Серверні завдання | Віртуальні приватні сервери для хостингу сайтів, Забезпечення голосового зв'язку через IP-мережі, Забезпечення захищеного з'єднання через Інтернет, Управління доступом до ресурсів та додатків |
| Серверні рішення | Asterisk, AWS EC2, Cisco AnyConnect, DigitalOcean, FreeIPA, FreeSWITCH, Linode, OpenVPN |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E x16 (Gen5 x16 Link) 1 x PCI-E x8 (Gen4 x4 Link) |
| Тип | SSD + HDD, Сервер |
| Тип RAID контролера | On Board |
| Тип накопичувачів | HDD, SATA SSD |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5-4800 ECC |
| Тип сервера | ACS Сервери керування доступом, VoIP сервери, VPN сервери, VPS сервери |
| Форм-фактор | 2U |
| ЦПУ | Intel 8-core Xeon E-2468 2.6-5.2GHz |
| Чіпсет мат. плати | Intel® C262 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 221 404 ₴





