Сервер ARTLINE Business R83 2xAMD 64x1.92TB U.2 NVMe/-/2x1TB NVMe SSD Samsung/RS700A/ASMB11-iKVM for KVM-over-Internet/Dual 10GbE X710-AT2/-/RS720A-E12-RS24/10G/2.6kW/16NVMe 38мес.(R83v17)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Користувальницькі характеристики | |
| 1 вантажне місце (в упаковці), мм | 210x580x1010 |
| I-KVM контролер | Да |
| IKVM-контролер | ASMB11-iKVM |
| Блок живлення | 2x1600W 80+ Titanium |
| Вага (без упаковки), кг | 24 |
| Вага (в упаковці), кг | 30 |
| Виробник процесора | AMD |
| Відеокарта | Інтегрована |
| Гарантія | 38міс. |
| Графічне ядро | Інтегрована |
| Додаткові дані | Гарантійний пакет Artline Premium. Гарантійний період 38 місяців. Строк ремонту в СЦ не більше 3-х днів, Гаряча заміна БЖ (Hot Plug), Гаряча заміна накопичувачів (Hot Swap), Контролер віддаленого доступу ASMB11-iKVM, Швидкісні U.2 NVME накопичувачі |
| Додаткові можливості | Додаткова мережева карта, Контролер віддаленого доступу IP-KVM |
| Задні порти введення/виводу (Материнська плата) | 1 x D-Sub 1 x RJ-45 Mgmt LAN port 2 x USB 3.2 Gen1 ports 1 x OCP3.0 port |
| Код УКТ ЗЕД | 8471490000 |
| Колір | Black |
| Комплект постачання | Сервер, техпаспорт, кабель живлення |
| Контролер SAS/SATA | Вбудований у чіпсет |
| Корпус | RS720A-E12-RS24 16NVMe |
| Кількість CPU, встановлено/доступно | 2/2 |
| Кількість БЖ | 2 |
| Кількість ЦПУ | 2 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість корзин під накопичувачі | 24 |
| Кількість портів RJ-45 | 2+1 |
| Кількість слотів ОЗУ/макс. об'єм | 24 slots, maximum up to 3072GB DDR5 RDIMM/3DS RDIMM |
| Кількість ядер ЦПУ | 2x64 |
| Лінійка | R83 |
| Межова карта | 1Gbit, 2х10Gbit |
| Мережевий контролер | 1xDual Port Intel X710-DA2 10GbE LAN Controller + 1xMgmt LAN |
| Мoдель | ARTLINE Business, v17 |
| Модель материнської плати | RS700A |
| Модель процесора | AMD EPYC™ |
| Накопичувачі | 4 x 1.92 ТБ SSD + 2 x 1 ТБ SSD |
| Накопичувачі, к-ть місць, встановлено/доступно | 6/24 |
| Об'єм SSD | 2x1TB NVMe SSD Samsung |
| Об'єм ОЗП | 512GB |
| Об'єм накопичувача | 4x1.92TB U.2 NVMe |
| Обсяг пам'яті | 4x1.92TB U.2 NVMe |
| Оперативна пам'ять | 512GB DDR5-4800 ECC REG |
| Операційна система | Без ОС |
| Охолодження корпусу | 4x80mm fans |
| Передні порти введення/виводу (Корпус) | 2xUSB3.0 |
| Призначення серверу | SQL, Віртуалізація, Термінали |
| Розміри | 88.1x449x840 |
| Розміри товару (без упаковки), мм | 88.1x449x840 |
| Серверні завдання | Віртуальні приватні сервери для хостингу сайтів, Забезпечення голосового зв'язку через IP-мережі, Забезпечення захищеного з'єднання через Інтернет, Управління доступом до ресурсів та додатків |
| Серверні рішення | Asterisk, AWS EC2, Cisco AnyConnect, DigitalOcean, FreeIPA, FreeSWITCH, Linode, OpenVPN |
| Слоти розширення | Up to 3 x Expansion slots + 1 x Internal PIKE slot 1 x PCIe Gen4 x16, FHFL (CPU1) 1 x PCIe Gen4 x16, FHFL or OCP3.0 (CPU2) 1 x PCIe Gen4 x8 or x16, LP (if PCIe M.2 in use, it will operate at x8 link) (CPU2) |
| Тип | SSD, Сервер |
| Тип RAID контролера | On Board |
| Тип накопичувачів | NVME M.2, NVME U2/U3 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5-4800 ECC REG |
| Тип сервера | ACS Сервери керування доступом, VoIP сервери, VPN сервери, VPS сервери |
| Форм-фактор | 2U |
| ЦПУ | 2xAMD 64-core EPYC 9554 3.1-3.75GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850 833 ₴





