Сервер ARTLINE Business R22 AMD 4-core Ryzen 3 PRO 4350G 3.8-4.0Ghz/16Gb DDR4-3200/Технический паспорт//CSV 2U-LC 6HDD Seasonic 400W 80+ Bronze//-/2x1TB/Support Raid 0, 1, 10/2x250GB SSD/PRIME B450M-A/-/38мес.(R22v01)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Користувальницькі характеристики | |
| 1 вантажне місце (в упаковці), мм | 515x120x550 |
| I-KVM контролер | Немає |
| Блок живлення | 400W 80+ Bronze |
| Вага (без упаковки), кг | 10 |
| Вага (в упаковці), кг | 11 |
| Види RAID масивів | 0/1/10 |
| Виробник процесора | AMD |
| Відеокарта | Інтегрована |
| Гарантія | 38міс. |
| Графічне ядро | Інтегрована |
| Додаткові дані | Встановлений блок живлення Seasonic - один з найбільш надійних БЖ на ринку, Гарантійний пакет Artline Premium. Гарантійний період 38 місяців. Строк ремонту в СЦ не більше 3-х днів, Максимальна кількість HDD/SSD - 6 шт. |
| Додаткові можливості | Блок живлення Seasonic |
| Задні порти введення/виводу (Материнська плата) | 1 x PS/2 keyboard/mouse combo port(s) 1 x DVI-D 1 x D-Sub 1 x HDMI 1 x LAN (RJ45) port(s) 2 x USB 3.2 Gen 2 (teal blue) (2 x Type-A) 4 x USB 3.2 Gen 1 (blue) Type-A 3 x Audio jack(s) |
| Код УКТ ЗЕД | 8471490000 |
| Колір | Black |
| Комплект постачання | Сервер, техпаспорт, кабель живлення |
| Контролер SAS/SATA | Вбудований у чіпсет |
| Корпус | CSV 2U-LC 6HDD |
| Кількість CPU, встановлено/доступно | 1/1 |
| Кількість БЖ | 1 |
| Кількість ЦПУ | 1 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість корзин під накопичувачі | 6 |
| Кількість портів RJ-45 | 1 |
| Кількість слотів ОЗУ/макс. об'єм | 4 slots, maximum up to 128GB |
| Кількість ядер ЦПУ | 4 |
| Лінійка | R22 |
| Межова карта | 1Gbit |
| Мережевий контролер | Realtek® RTL8111H |
| Мoдель | ARTLINE Business, v01 |
| Модель материнської плати | PRIME B550M-A |
| Модель процесора | AMD Ryzen™ 3 |
| Накопичувачі | 2 x 250 ГБ SSD + 2 x 1 ТБ HDD |
| Накопичувачі, к-ть місць, встановлено/доступно | 4/6 |
| Об'єм SSD | 2x1TB |
| Об'єм ОЗП | 16GB |
| Об'єм накопичувача | 2x250GB SSD |
| Обсяг пам'яті | 2x250GB SSD |
| Оперативна пам'ять | 16GB DDR4-3200 |
| Операційна система | Без ОС |
| Охолодження корпусу | 3x80mm fans |
| Охолодження процесора | Tower |
| Передні порти введення/виводу (Корпус) | 2xUSB2.0 |
| Призначення серверу | ERP, Вебхостинг |
| Розміри | 432x88.5x520 |
| Розміри товару (без упаковки), мм | 432x88.5x520 |
| Слоти розширення | 1 x PCIe 4.0 x16 (x16 mode) 2 x PCIe 3.0 x1 |
| Тип | SSD + HDD, Сервер |
| Тип RAID контролера | On Board |
| Тип накопичувачів | HDD, SATA SSD |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4-3200 |
| Форм-фактор | 2U |
| ЦПУ | AMD 4-core Ryzen 3 PRO 4350G 3.8-4.0GHz |
| Чіпсет мат. плати | AMD B550 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 062 ₴





