Сервер ARTLINE Business T81 AMD 64-Core EPYC 9554P 3.1-3.75GHz/512x3.84TB U.2 NVMe/-/2x1TB NVMe SSD Samsung/K14PA-U12/Integrated IPMI 2.0 with KVM/STRIX 650W 80+ Gold/2x10GbE RJ45/QUBE ARGON WS 38мес.(T81v25)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Користувальницькі характеристики | |
| 1 вантажне місце (в упаковці), мм | 545x310x535 |
| I-KVM контролер | Да |
| IKVM-контролер | IPMI 2.0 (KVM) |
| Блок живлення | STRIX 650W 80+ Gold |
| Вага (без упаковки), кг | 14 |
| Вага (в упаковці), кг | 16 |
| Виробник процесора | AMD |
| Відеокарта | Інтегрована |
| Гарантія | 38міс. |
| Графічне ядро | Інтегрована |
| Додаткові дані | Гарантійний пакет Artline Premium. Гарантійний період 38 місяців. Строк ремонту в СЦ не більше 3-х днів, Швидкісні U.2 NVME накопичувачі |
| Задні порти введення/виводу (Материнська плата) | 2 x USB 3.2 Gen1 ports 1 x D-Sub 2 x SFP28 25Gb/s 1 x RJ-45 Management port |
| Код УКТ ЗЕД | 8471490000 |
| Колір | Black |
| Комплект постачання | Сервер, техпаспорт, кабель живлення |
| Контролер SAS/SATA | Вбудований у чіпсет |
| Корпус | QUBE ARGON WS |
| Кількість CPU, встановлено/доступно | 1/1 |
| Кількість БЖ | 1 |
| Кількість ЦПУ | 1 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість корзин під накопичувачі | 6 |
| Кількість портів RJ-45 | 2 |
| Кількість слотів ОЗУ/макс. об'єм | 12 slots, maximum up to 3TB DDR5 4800 RDIMM/3DS RDIMM |
| Кількість ядер ЦПУ | 64 |
| Лінійка | T81 |
| Межова карта | 2x10Gbit |
| Мережевий контролер | 2xSFP28 25Gb/s (Broadcom BCM57414B1KFSBG) + 1xMgmt LAN |
| Мoдель | ARTLINE Business, v25 |
| Модель материнської плати | K14PA-U12 |
| Модель процесора | AMD EPYC™ |
| Накопичувачі | 2 x 3.84 ТБ SSD + 2 x 1 ТБ SSD |
| Накопичувачі, к-ть місць, встановлено/доступно | 4/6 |
| Об'єм SSD | 2x1TB NVMe SSD Samsung |
| Об'єм ОЗП | 512GB |
| Об'єм накопичувача | 2x3.84TB U.2 NVMe |
| Обсяг пам'яті | 2x3.84TB U.2 NVMe |
| Оперативна пам'ять | 512GB DDR5-4800 ECC REG |
| Операційна система | Без ОС |
| Охолодження корпусу | 3x140mm fans (Front) + 1x140mm fan (Rear) |
| Охолодження процесора | TPS2UA4 |
| Передні порти введення/виводу (Корпус) | 1xUSB3.0 + 2xUSB2.0 + Audio |
| Призначення серверу | SQL, Віртуалізація, Термінали |
| Розміри | 470x230x475 |
| Розміри товару (без упаковки), мм | 470x230x475 |
| Серверні завдання | Віртуальні приватні сервери для хостингу сайтів, Забезпечення голосового зв'язку через IP-мережі, Забезпечення захищеного з'єднання через Інтернет, Управління доступом до ресурсів та додатків |
| Серверні рішення | Asterisk, AWS EC2, Cisco AnyConnect, DigitalOcean, FreeIPA, FreeSWITCH, Linode, OpenVPN |
| Слоти розширення | 3 x PCI-E 5.0 x16 (x16 link) (Support x16 to x4x4x4x4) |
| Тип | SSD + SSD, Сервер |
| Тип RAID контролера | On Board |
| Тип накопичувачів | NVME M.2, NVME U2/U3 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5-4800 ECC REG |
| Тип сервера | ACS Сервери керування доступом, VoIP сервери, VPN сервери, VPS сервери |
| Форм-фактор | Tower |
| ЦПУ | AMD 64-core EPYC 9554P 3.1-3.75GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 251 695 ₴





