Сервер ARTLINE Business T17 Intel (6p+0e)-Core i5-12400 2.5-4.4GHz/32GB DDR4-3200 A-brand/Support Raid 0, 1, 5, 10/2x1TB NVMe SSD Samsung/2x4TB RE/-/PRIME H670-PLUS D4/TUF 450W 80+ Bronze/-/1GB/QUBE QB07A 38мес.(T17v27)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Користувальницькі характеристики | |
| 1 вантажне місце (в упаковці), мм | 530x242x520 |
| I-KVM контролер | Немає |
| Блок живлення | TUF 450W 80+ Bronze |
| Вага (без упаковки), кг | 10 |
| Вага (в упаковці), кг | 12 |
| Види RAID масивів | 0/1/5/10 |
| Виробник процесора | Intel |
| Відеокарта | Інтегрована |
| Гарантія | 38міс. |
| Графічне ядро | Інтегрована |
| Додаткові дані | Блок живлення ASUS TUF, Високопродуктивний SSD стандарту NVME, Гарантійний пакет Artline Premium. Гарантійний період 38 місяців. Строк ремонту в СЦ не більше 3-х днів |
| Додаткові можливості | Надшвидкий SSD NVME |
| Задні порти введення/виводу (Материнська плата) | 1 x DisplayPort 1 x HDMI 1 x Realtek 2.5Gb Ethernet port 3 x USB 3.2 Gen 1 ports (Type-A) 2 x USB 3.2 Gen 2 ports (Type-A) 1 x USB 3.2 Gen 2 port (Type-C) 2 x USB 2.0 ports (Type-A) 3 x Audio jacks |
| Код УКТ ЗЕД | 8471490000 |
| Колір | Black |
| Комплект постачання | Сервер, техпаспорт, кабель живлення |
| Контролер SAS/SATA | Вбудований у чіпсет |
| Корпус | QUBE SUCCESSOR |
| Кількість CPU, встановлено/доступно | 1/1 |
| Кількість БЖ | 1 |
| Кількість ЦПУ | 1 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість корзин під накопичувачі | 4 |
| Кількість портів RJ-45 | 1 |
| Кількість слотів ОЗУ/макс. об'єм | 4 slots, maximum up to 128GB |
| Кількість ядер ЦПУ | 6 |
| Лінійка | T17 |
| Межова карта | 2.5Gbit |
| Мережевий контролер | н/д |
| Мoдель | ARTLINE Business, v27 |
| Модель материнської плати | PRIME H670-PLUS D4 |
| Модель процесора | Intel® Core™ i5 |
| Накопичувачі | 2 x 1 TБ SSD + 2 x 4 ТБ HDD |
| Накопичувачі, к-ть місць, встановлено/доступно | 2/4 |
| Об'єм SSD | 2x4TB RE |
| Об'єм ОЗП | 32GB |
| Об'єм накопичувача | 2x1TB NVMe SSD Samsung |
| Обсяг пам'яті | 2x1TB NVMe SSD Samsung |
| Оперативна пам'ять | 32GB DDR4-3200 A-brand |
| Операційна система | Без ОС |
| Охолодження корпусу | 3x120mm fans |
| Охолодження процесора | Tower |
| Передні порти введення/виводу (Корпус) | 2xUSB3.0 + 2xUSB2.0 + Audio |
| Призначення серверу | ERP, Вебхостинг, Відеонагляд |
| Розміри | 450x190x440 |
| Розміри товару (без упаковки), мм | 450x190x440 |
| Слоти розширення | 1 x PCIe 4.0 x16 SafeSlot core+ 1 x PCIe 4.0 x16 1 x PCIe 3.0 x16 2 x PCIe 3.0 x1 |
| Тип | SSD + HDD, Сервер |
| Тип RAID контролера | On Board |
| Тип накопичувачів | NVME M.2, SATA |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4-3200 |
| Форм-фактор | Tower |
| ЦПУ | Intel (6p+0e)-Core i5-12400 2.5-4.4GHz |
| Чіпсет мат. плати | Intel® H670 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 900 ₴





