Сервер ARTLINE Business T61 AMD 8-core Ryzen 7 5800X 3.8-4.7Ghz/64Gb DDR4-2666 ECC/Технический паспорт//QUBE QB07A Seasonic 400W 80+ Bronze//Integrated IPMI 2.0 with KVM/2х2TB RE/Support Raid 0, 1, 10/2x500GB SSD/X470D4U/-/38мес.(T61v04)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Користувальницькі характеристики | |
| 1 вантажне місце (в упаковці), мм | 530x242x520 |
| I-KVM контролер | Немає |
| Блок живлення | 400W 80+ Bronze |
| Вага (без упаковки), кг | 9 |
| Вага (в упаковці), кг | 11 |
| Види RAID масивів | 0/1/10 |
| Виробник процесора | AMD |
| Відеокарта | Інтегрована |
| Гарантія | 38міс. |
| Графічне ядро | Інтегрована |
| Додаткові дані | Встановлений блок живлення Seasonic - один з найбільш надійних БЖ на ринку, Гарантійний пакет Artline Premium. Гарантійний період 38 місяців. Строк ремонту в СЦ не більше 3-х днів, Контролер віддаленого доступу IPMI 2.0 (KVM) |
| Додаткові можливості | Блок живлення Seasonic, Контролер віддаленого доступу IP-KVM |
| Задні порти введення/виводу (Материнська плата) | 1 x UID Button/UID LED 2 x USB 3.2 Gen 1 1 x D-Sub 1 x COM port 2 x RJ-45 GbE LAN ports 1 x RJ-45 Mgmt LAN port |
| Код УКТ ЗЕД | 8471490000 |
| Колір | Black |
| Комплект постачання | Сервер, техпаспорт, кабель живлення |
| Контролер SAS/SATA | Вбудований у чіпсет |
| Корпус | QUBE QB07A |
| Кількість CPU, встановлено/доступно | 1/1 |
| Кількість БЖ | 1 |
| Кількість ЦПУ | 1 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість корзин під накопичувачі | 4 |
| Кількість портів RJ-45 | 2+1 |
| Кількість слотів ОЗУ/макс. об'єм | 4 slots, maximum up to 128GB UDIMM |
| Кількість ядер ЦПУ | 8 |
| Лінійка | T61 |
| Межова карта | 2х1Gbit |
| Мережевий контролер | 2xIntel I210AT + 1xMgmt LAN |
| Мoдель | ARTLINE Business, v04 |
| Модель материнської плати | X470D4U |
| Модель процесора | AMD Ryzen™ 7 |
| Накопичувачі | 2 x 500 ГБ SSD + 2 x 2 ТБ HDD |
| Накопичувачі, к-ть місць, встановлено/доступно | 4/4 |
| Об'єм SSD | 2х2TB RE |
| Об'єм ОЗП | 64GB |
| Об'єм накопичувача | 2x500GB SSD |
| Обсяг пам'яті | 2x500GB SSD |
| Оперативна пам'ять | 64GB DDR4-2666 ECC |
| Операційна система | Без ОС |
| Охолодження корпусу | 3x120mm fans |
| Охолодження процесора | be quiet! Dark Rock 4 Pro |
| Передні порти введення/виводу (Корпус) | 1xUSB3.0 + 2xUSB2.0 + Audio |
| Призначення серверу | ERP, SQL, Вебхостинг, Відеонагляд |
| Розміри | 450x190x440 |
| Розміри товару (без упаковки), мм | 450x190x440 |
| Слоти розширення | 2 x PCI-E x16 1 x PCI-E x8 |
| Тип | SSD + HDD, Сервер |
| Тип RAID контролера | On Board |
| Тип накопичувачів | HDD, SATA SSD |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4-2666 ECC |
| Форм-фактор | Tower |
| ЦПУ | AMD 8-core Ryzen 7 5800X 3.8-4.7GHz |
| Чіпсет мат. плати | AMD X470 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 104 577 ₴





