Сервер ARTLINE Business R83 AMD 24-Core EPYC 9274F 4.05-4.3GHz/256GB DDR5-4800 ECC REG/Boot Raid 0, 1 + Nvme CPU Raid /2x1TB Enterprise m.2 Nvme SSD/2*U.2 NVME 1,92 TB/Areca ARC-1203-2N, 2 x M.2 NVMe/RS500A-Е12-12U-24 DIMM/ASMB11-iKVM for KVM-over-Internet/Dual 10GbE X710-DA2/2х1Gb/RS500A-E12-RS12U 38мес.(R83v23)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Користувальницькі характеристики | |
| 1 вантажне місце (в упаковці), мм | 195x590x1140 |
| I-KVM контролер | Да |
| IKVM-контролер | ASMB11-iKVM |
| Блок живлення | 1+1 Redundant 1600W 80 PLUS Titanium |
| Вага (без упаковки), кг | 22 |
| Вага (в упаковці), кг | 25 |
| Види RAID масивів | 0/1 + Nvme CPU Raid |
| Виробник процесора | AMD |
| Відеокарта | Інтегрована |
| Гарантія | 38міс. |
| Графічне ядро | Інтегрована |
| Додаткові можливості | Гаряча заміна накопичувачів (Hot Swap), Додаткова мережева карта, Контролер віддаленого доступу IP-KVM |
| Задні порти введення/виводу (Материнська плата) | 1 x D-Sub 2 x 1GbE LAN ports 1 x Management port 2 x USB 3.2 Gen 1 ports (Type-A) |
| Код УКТ ЗЕД | 8471490000 |
| Колір | Black |
| Комплект постачання | Сервер, техпаспорт, кабель живлення |
| Контролер SAS/SATA | Areca ARC-1203-2N |
| Корпус | RS500A-E12-RS12U |
| Кількість CPU, встановлено/доступно | 1/1 |
| Кількість БЖ | 1+1 |
| Кількість ЦПУ | 1 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість корзин під накопичувачі | 12 |
| Кількість портів RJ-45 | 2+2+1 |
| Кількість слотів ОЗУ/макс. об'єм | 24 slots, maximum up to 6.14TB RDIMM/3DS RDIMM |
| Кількість ядер ЦПУ | 24 |
| Лінійка | R83 |
| Межова карта | 2х10Gbit, 2х1Gbit |
| Мережевий контролер | 1xDual Port Intel X710-DA2 10GbE LAN Controller + 1xMgmt LAN |
| Мoдель | ARTLINE Business, v23 |
| Модель материнської плати | RS500A-Е12-12U-24 DIMM |
| Модель процесора | AMD EPYC™ |
| Накопичувачі | 2 x 1.92 ТБ SSD + 2 x 1 ТБ SSD |
| Накопичувачі, к-ть місць, встановлено/доступно | 4/12 |
| Об'єм SSD | 2x1TB Enterprise M.2 NVMe SSD |
| Об'єм ОЗП | 256GB |
| Об'єм накопичувача | 2x1.92TB U.2 NVMe SSD |
| Обсяг пам'яті | 2x1.92TB U.2 NVMe SSD |
| Оперативна пам'ять | 256GB DDR5-4800 ECC REG |
| Операційна система | Без ОС |
| Призначення серверу | SQL, Віртуалізація |
| Розміри | 43.85x449x842.5 |
| Розміри товару (без упаковки), мм | 43.85x449x842.5 |
| Слоти розширення | Up to 3 PCIe Gen5 slots + 1 OCP3.0 1 x PCIe x16 slot (Gen5 x16 link, FH, HL) 1 x PCIe x16 slot (Gen5 x16 link, LP, HL) 1 x PCIe x16 slot (Gen5 x8 link, LP, HL) 1 x OCP3.0 socket (Gen5 x16 link) |
| Тип | SSD + SSD, Сервер |
| Тип RAID контролера | PCI-e RAID контролер |
| Тип накопичувачів | NVME M.2, NVME U2/U3 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5-4800 ECC REG |
| Форм-фактор | 1U |
| ЦПУ | AMD 24-core EPYC 9274F 4.05-4.3GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 893 836 ₴





