Сервер ARTLINE Business R33 AMD 16-core Ryzen 9 7950 3.4-4.9Ghz/64Gb DDR5-5200/Support Raid 0, 1, 10/500GB M.2 NVME SSD/2x1TB SATA SSD/2x4TB RE/MC13-LE1/Integrated IPMI 2.0 with KVM/-/2x10Gbit/SUPERMICRO 2U 650W 8X3.5 38міс.(R33v27)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Користувальницькі характеристики | |
| 1 вантажне місце (в упаковці), мм | 229x610x864 |
| I-KVM контролер | Да |
| IKVM-контролер | IPMI 2.0 (KVM) |
| Блок живлення | 1+1 Redundant 650W |
| Вага (без упаковки), кг | 16 |
| Вага (в упаковці), кг | 18 |
| Види RAID масивів | 0/1/10 |
| Виробник процесора | AMD |
| Відеокарта | Інтегрована |
| Гарантія | 38міс. |
| Графічне ядро | Інтегрована |
| Додаткові дані | Гарантійний пакет Artline Premium. Гарантійний період 38 місяців. Строк ремонту в СЦ не більше 3-х днів, Додаткова високошвидкісна мережева карта 10Gb SFP+, Контролер віддаленого доступу IPMI 2.0 (KVM) |
| Додаткові можливості | Гаряча заміна накопичувачів (Hot Swap), Додаткова мережева карта, Контролер віддаленого доступу IP-KVM, Надшвидкий SSD NVME |
| Задні порти введення/виводу (Материнська плата) | 1 x ID button with LED 2 x USB 3.2 Gen1 (Type-A) 1 x D-Sub 1 x COM port 2 x 10 GbE RJ-45 LAN ports 1 x RJ-45 Mgmt LAN port |
| Код УКТ ЗЕД | 8471490000 |
| Колір | Black |
| Комплект постачання | Сервер, техпаспорт, кабель живлення |
| Контролер SAS/SATA | Вбудований у чіпсет |
| Корпус | SUPERMICRO 2U 8x3.5 |
| Кількість CPU, встановлено/доступно | 1/1 |
| Кількість БЖ | 1+1 |
| Кількість ЦПУ | 1 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість корзин під накопичувачі | 8 |
| Кількість портів RJ-45 | 2+2+1 |
| Кількість слотів ОЗУ/макс. об'єм | 4 slots, maximum up to 128GB |
| Кількість ядер ЦПУ | 16 |
| Лінійка | R33 |
| Межова карта | 2х10Gbit, 2х1Gbit |
| Мережевий контролер | 2xIntel X710 + 1xMgmt LAN |
| Мoдель | ARTLINE Business, v27 |
| Модель материнської плати | MC13-LE1 |
| Модель процесора | AMD Ryzen™ 9 |
| Накопичувачі | 1 x 500 ГБ SSD + 2 x 1 ТБ SSD + 2 x 4 ТБ HDD |
| Накопичувачі, к-ть місць, встановлено/доступно | 5/8 |
| Об'єм SSD | 2x1TB SSD, 2x4TB RE |
| Об'єм ОЗП | 64GB |
| Об'єм накопичувача | 500GB M.2 NVMe SSD |
| Обсяг пам'яті | 500GB M.2 NVMe SSD |
| Оперативна пам'ять | 64GB DDR5-5200 |
| Операційна система | Без ОС |
| Охолодження корпусу | 3x80mm fans |
| Охолодження процесора | 2UA24 AM4 |
| Призначення серверу | ERP, SQL, Вебхостинг, Відеонагляд |
| Розміри | 88xx437x647 |
| Розміри товару (без упаковки), мм | 88xx437x647 |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E x16 (Gen5 x16 Link) 1 x PCI-E x4 (Gen4 x4 Link) |
| Тип | SSD + HDD, Сервер |
| Тип RAID контролера | On Board |
| Тип накопичувачів | NVME M.2, SATA |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5-5200 |
| Форм-фактор | 2U |
| ЦПУ | AMD 16-core Ryzen 9 7950X 4.5-5.7GHz |
| Чіпсет мат. плати | AMD B650E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 221 158 ₴





