Сервер ARTLINE Business R24 Intel 8-core Xeon E-2488 3.2-5.6GHz/64Gb DDR5-4800 ECC/Support Raid 0, 1, 5, 10/500GB M.2 NVME SSD/4x2TB SATA SSD/2x 4 SATA host to SFF-8643/P13R-M /ASMB11-iKVM for KVM-over-Internet/10GE SFP+/2х1Gb/QUBE T16510 with 500W 38мес.(R24v48)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Користувальницькі характеристики | |
| 1 вантажне місце (в упаковці), мм | 60x500x700 |
| I-KVM контролер | Да |
| IKVM-контролер | ASMB11-iKVM |
| Блок живлення | 500W |
| Вага (без упаковки), кг | 12 |
| Вага (в упаковці), кг | 15 |
| Види RAID масивів | 0/1/5/10 |
| Виробник процесора | Intel |
| Відеокарта | Інтегрована |
| Гарантія | 38міс. |
| Графічне ядро | Інтегрована |
| Додаткові дані | Гарантійний пакет Artline Premium. Гарантійний період 38 місяців. Строк ремонту в СЦ не більше 3-х днів, Гаряча заміна накопичувачів (Hot Swap), Інтерфейсний кабель 2x 4 SATA Host to SFF-8643, Контролер віддаленого доступу ASMB11-iKVM |
| Додаткові можливості | Гаряча заміна накопичувачів (Hot Swap), Контролер віддаленого доступу IP-KVM, Надшвидкий SSD NVME |
| Задні порти введення/виводу (Материнська плата) | Q-code indicator Power Button 1 x D-Sub 3 x USB 3.2 Gen 2 2 x GbE LAN + 1 x Mgmt LAN |
| Код УКТ ЗЕД | 8471490000 |
| Колір | Black |
| Комплект постачання | Сервер, техпаспорт, кабель живлення |
| Контролер SAS/SATA | Вбудований у чіпсет |
| Корпус | QUBE T16510 |
| Кількість CPU, встановлено/доступно | 1/1 |
| Кількість БЖ | 1 |
| Кількість ЦПУ | 1 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість корзин під накопичувачі | 10 |
| Кількість портів RJ-45 | 2+1+1 |
| Кількість слотів ОЗУ/макс. об'єм | 4 slots, maximum up to 128GB DDR5 ECC UDIMM |
| Кількість ядер ЦПУ | 8 |
| Лінійка | R24 |
| Межова карта | 10Gbit SFP+, 2х1Gbit |
| Мережевий контролер | 2xIntel I210AT + 1xMgmt LAN |
| Мoдель | ARTLINE Business, v48 |
| Модель материнської плати | P13R-M |
| Модель процесора | Intel® Xeon® E |
| Накопичувачі | 1 x 500 ГБ SSD + 4 x 2 ТБ SSD |
| Накопичувачі, к-ть місць, встановлено/доступно | 5/10 |
| Об'єм SSD | 4x2TB SSD |
| Об'єм ОЗП | 64GB |
| Об'єм накопичувача | 500GB M.2 NVMe SSD |
| Обсяг пам'яті | 500GB M.2 NVMe SSD |
| Оперативна пам'ять | 64GB DDR5-4800 ECC |
| Операційна система | Без ОС |
| Охолодження корпусу | 4x40mm fans |
| Передні порти введення/виводу (Корпус) | 2xUSB3.0 |
| Призначення серверу | ERP, Вебхостинг, Відеонагляд |
| Розміри | 44x437.5x650 |
| Розміри товару (без упаковки), мм | 44x437.5x650 |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E x16 (Gen5 x16 Link) 1 x PCI-E x8 (Gen4 x4 Link) |
| Тип | SSD + SSD, Сервер |
| Тип RAID контролера | On Board |
| Тип накопичувачів | NVME M.2, SATA |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5-4800 ECC |
| Форм-фактор | 1U |
| ЦПУ | Intel 8-core Xeon E-2488 3.2-5.6GHz |
| Чіпсет мат. плати | Intel® C262 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 843 ₴





