Сервер ARTLINE Business R83 2xAMD 96-Core EPYC 9654 2.4-3.7GHz/512Gb DDR4 3200 ECC REG/Support Raid 0, 1, 5, 10/2*U.2 NVME 960GB/4x10TB HDD RE/RAID 9560-16I/RS720A-Е12-12U-24 DIMM/ASMB11-iKVM for KVM-over-Internet/-/2x10Gbit/RS720A-E12-RS12U 38мес.(R83v31)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Користувальницькі характеристики | |
| 1 вантажне місце (в упаковці), мм | 210x580x1010 |
| I-KVM контролер | Да |
| IKVM-контролер | ASMB11-iKVM |
| Блок живлення | 1+1 Redundant 2600W 80 PLUS Titanium |
| Вага (без упаковки), кг | 24 |
| Вага (в упаковці), кг | 30 |
| Види RAID масивів | 0/1/5/10 |
| Виробник процесора | AMD |
| Відеокарта | Інтегрована |
| Гарантія | 38міс. |
| Графічне ядро | Інтегрована |
| Додаткові дані | Гарантійний пакет Artline Premium. Гарантійний період 38 місяців. Строк ремонту в СЦ не більше 3-х днів, Гаряча заміна БЖ (Hot Plug), Гаряча заміна накопичувачів (Hot Swap), Контролер віддаленого доступу ASMB11-iKVM, Швидкісні U.2 NVME накопичувачі |
| Додаткові можливості | Гаряча заміна накопичувачів (Hot Swap), Додаткова мережева карта, Контролер віддаленого доступу IP-KVM |
| Задні порти введення/виводу (Материнська плата) | 1 x D-Sub 1 x COM port 2 x 1GbE LAN ports (RJ45) 1 x Management port (RJ45) 2 x USB 3.2 Gen1 ports (Type-A) |
| Код УКТ ЗЕД | 8471490000 |
| Колір | Black |
| Комплект постачання | Сервер, техпаспорт, кабель живлення |
| Контролер SAS/SATA | Broadcom MegaRAID 9560-16i |
| Корпус | RS720A-E12-RS12U |
| Кількість CPU, встановлено/доступно | 2/2 |
| Кількість БЖ | 1+1 |
| Кількість ЦПУ | 2 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість корзин під накопичувачі | 12 |
| Кількість портів RJ-45 | 2+2+1 |
| Кількість слотів ОЗУ/макс. об'єм | 24 slots, maximum up to 6.14TB |
| Кількість ядер ЦПУ | 2x96 |
| Лінійка | R83 |
| Межова карта | 2х10Gbit, 2х1Gbit |
| Мережевий контролер | 1xDual Port Intel X710-DA2 10GbE LAN Controller + 1xMgmt LAN |
| Мoдель | ARTLINE Business, v31 |
| Модель материнської плати | RS720A-Е12-12U-24 DIMM |
| Модель процесора | AMD EPYC™ |
| Накопичувачі | 2 x 960 ГБ SSD + 4 x 10 ТБ HDD |
| Накопичувачі, к-ть місць, встановлено/доступно | 6/12 |
| Об'єм SSD | 4x10TB RE |
| Об'єм ОЗП | 512GB |
| Об'єм накопичувача | 2x960GB U.2 NVMe SSD |
| Обсяг пам'яті | 2x960GB U.2 NVMe SSD |
| Оперативна пам'ять | 512GB DDR5-4800 ECC REG |
| Операційна система | Без ОС |
| Охолодження корпусу | 4x80mm fans |
| Передні порти введення/виводу (Корпус) | 2xUSB 3.2 Gen 1 |
| Призначення серверу | Віртуалізація, Системи зберігання данних, Термінали |
| Розміри | 88.1x449x840 |
| Розміри товару (без упаковки), мм | 88.1x449x840 |
| Слоти розширення | Up to 9 PCIe Gen5 slots + 1 x internal RAID slot 6 x PCIe Gen5 x8 or 3 x PCIe Gen5 x16 (FHFL) 2 x PCIe Gen5 x8 or 1 x PCIe Gen5 x16 or 1 x OCP3.0 (FHFL) 1 x PCIe Gen5 x16 (LPHL) 1 x PCIe Gen4 x8 (LP, internal) |
| Тип | SSD + HDD, Сервер |
| Тип RAID контролера | PCI-e RAID контролер |
| Тип накопичувачів | HDD, NVME U2/U3 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5-4800 ECC REG |
| Форм-фактор | 2U |
| ЦПУ | 2xAMD 96-core EPYC 9654 2.4-3.7GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 286 866 ₴





