Сервер ARTLINE Business R34 AMD 6-core Ryzen 5 5600G 3.9-4.4GHz/16Gb DDR4-2666 ECC/Технический паспорт//CS25608 2U HotSwap 8HDD 600w//Integrated IPMI 2.0 with KVM/2x2TB/-/2x480GB SSD/X470D4U/-/38мес.(R34v05)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Користувальницькі характеристики | |
| 1 вантажне місце (в упаковці), мм | 210x580x710 |
| I-KVM контролер | Немає |
| Блок живлення | 600W |
| Вага (без упаковки), кг | 18 |
| Вага (в упаковці), кг | 20 |
| Види RAID масивів | 0/1/10 |
| Виробник процесора | AMD |
| Відеокарта | Інтегрована |
| Гарантія | 38міс. |
| Графічне ядро | Інтегрована |
| Додаткові можливості | Гаряча заміна накопичувачів (Hot Swap), Додаткова карта керування платформою (IPMI), Контролер віддаленого доступу IP-KVM |
| Задні порти введення/виводу (Материнська плата) | 1 x External Serial Port 1 x D-Sub 2 x USB 3.1 Gen 1 Port 2 x LAN (RJ45) port (1GbE) 1 x Dedicated IPMI LAN port 1 x UID Button/UID LED |
| Код УКТ ЗЕД | 8471490000 |
| Колір | Black |
| Комплект постачання | Сервер, техпаспорт, кабель живлення |
| Контролер SAS/SATA | Вбудований у чіпсет |
| Корпус | CS25608 2U HotSwap 8HDD |
| Кількість CPU, встановлено/доступно | 1/1 |
| Кількість БЖ | 1 |
| Кількість ЦПУ | 1 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість корзин під накопичувачі | 8 |
| Кількість портів RJ-45 | 2+1 |
| Кількість слотів ОЗУ/макс. об'єм | 4 slots, maximum up to 128GB UDIMM |
| Кількість ядер ЦПУ | 6 |
| Лінійка | R34 |
| Межова карта | 1Gbit Dedicated IPMI |
| Мережевий контролер | 2xIntel I210AT + 1xMgmt LAN |
| Мoдель | ARTLINE Business, v05 |
| Модель материнської плати | X470D4U |
| Модель процесора | AMD Ryzen™ 5 |
| Накопичувачі | 2 x 480 ГБ SSD + 2 x 2 ТБ HDD |
| Накопичувачі, к-ть місць, встановлено/доступно | 4/8 |
| Об'єм SSD | 2x2TB |
| Об'єм ОЗП | 16GB |
| Об'єм накопичувача | 2x480GB SSD |
| Обсяг пам'яті | 2x480GB SSD |
| Оперативна пам'ять | 16GB DDR4-2666 ECC |
| Операційна система | Без ОС |
| Охолодження корпусу | 3x80mm fans |
| Охолодження процесора | AMD4-2UA24 |
| Передні порти введення/виводу (Корпус) | 2xUSB2.0 |
| Призначення серверу | ERP, Вебхостинг, Відеонагляд |
| Розміри | 89x437.5x560 |
| Розміри товару (без упаковки), мм | 89x437.5x560 |
| Слоти розширення | 2 x PCI-E x16 (Gen3 x16 Link), Auto switch to x8 Link 1 x PCI-E x8 (Gen3 x8 Link) |
| Тип | SSD + HDD, Сервер |
| Тип RAID контролера | On Board |
| Тип накопичувачів | HDD, SATA SSD |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4-2666 ECC |
| Форм-фактор | 2U |
| ЦПУ | AMD 6-core Ryzen 5 5600G 3.9-4.4GHz |
| Чіпсет мат. плати | AMD X470 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93 509 ₴





