14", 1920x1200 (WUXGA), IPS, 400nits, AMD Ryzen Al Max 385 (5 Ггц), 32 ГБ, SSD - 2 Тб, AMD Radeon Graphics, DOS, 75.4 Втч, підсвічування клавіатури, сканер відбитків пальців, зарядка від USB, 1.56 кг, сріблястий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.56 кг |
| Ширина | 312 мм |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Web-камера (Ноутбуки) | WEB-Camera |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Батарея | 4 cell, 75.4 Втч |
| Бездротові технології | Wi-Fi |
| Висота | 18 мм |
| Відеокарта | AMD Radeon Graphics |
| Глибина | 251 мм |
| Додаткові можливості | Зарядка від USB, стереодинаміки |
| Діагональ | 14" |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм SSD | 2 ТБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Операційна система | DOS |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | сканер відбитків пальців |
| Поверхня екрану | матова |
| Покоління процесора Intel | U-series |
| Процесор | AMD Ryzen Al Max 385 (5 Ггц) |
| Роздільна здатність | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | HP Zbook |
| Також шукають | ультрабуки |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип ноутбука | для роботи та навчання |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Яскравість | 400nits |
Інформація для замовлення
- Ціна: 132 555 ₴





